reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

witam dziewczyny z rana:tak:
ja właśnie odprowadziłam córke do szkoły i teraz pije kawuśkę,a obudziłam sie dzisiaj z takim bólem brzucha ze az sie sama wystraszyłam,ale to tylko wzdęcia:-D zaraz bede sie szykować zeby do 10 dojechać na pobranie krwi,także dziewczynki życze wam miłego dzionka
pozdrawiam:tak:
 
reklama
Witajcie porannie,
Ja cos dzisiaj kiepsko sie czuje. Jak wstalam bylo wszystko w porzadku. A teraz czuje sie jakby cala energia ze mnie uleciala. Musialam juz zjesc banana, bo mi sie slabo zrobilo :( To juz drugi raz w tym tygodniu, ze nagle oblewa mnie zimny pot a serce zaczyna walic jak oszalale.
 
Witajcie porannie,
Ja cos dzisiaj kiepsko sie czuje. Jak wstalam bylo wszystko w porzadku. A teraz czuje sie jakby cala energia ze mnie uleciala. Musialam juz zjesc banana, bo mi sie slabo zrobilo :( To juz drugi raz w tym tygodniu, ze nagle oblewa mnie zimny pot a serce zaczyna walic jak oszalale.

Witaj w klubie ja mam dokłądnie tak samo:tak: Dziś też masakrycznie się czuję słabo i muli mnie w żołądku:baffled: Do tego córka w nocy wojowała i znów pół nocy nieprzespane:sorry2:
 
Witajcie dzewczyny:)
Wszystkim ktore maja dzis wizyty,badania zycze powodzenia:)
Ja juz nie moge sie doczekac poniedzialku-dobrze ze na 8:40 to nie trzeba czekac.

A mnie strasznie nogi bola troche to chyba rwa kulszowa a troche chyba poprostu bo ja mam slabe krozenie i palce u stop to mi maskrycznie sinieja brrr,a moje ostatnie cisnienie 90/50 wiec slaba i zakrecona jestem jak stonka po pierwszych opryskach...

Milego dzionka
 
I ja sie witam Dziewczynki;) Juz po sniadanku jajecznica i chclebek z pomidorkiem, kawusia z mleczkiem i juz mi lepiej, bo obudzilam sie z okropnym bolem jajnikow. Ale juz chyba przeszlo. Mam nadzieje. U mnie pieknie sloneczko swieci, pewnie zimno, ale zaraz jade odebrac wyniki i odwiedzic kolezanke ktora w kwietniu zostala mamusia. A wiec uszy jak radary i bede chlonac wiedze z doswiadczenia haha;) Do tego paczusie i herbatka i maly slodki brzdac latajacy pod nogami ;)
Milego dnia zycze Kochane babeczki. Dzisiaj ponoc DZIEN CHLOPA :)
 
Dzien dobry dziewczynki! ja dzis rano znow bylam w przychodni tym razem doniesc wyniki badan, jutro musze zrobic siusiu do badania jeszcze raz, masakra jakas...oprocz tego spadlo u nas mnostwo sniegu co tutaj laczy sie z wszechobecna panika no bo snieg to raz na trzy lata :) wracajac do domu sie poslizgnelam i malo co wyladowalabym na ziemi takiego stracha sie najadlam ze mowie wam! :(
 
Dzień dobry, Mały odprowadzony do żłobka, ja po śniadanku i odpoczywam.
Co do jabłek to ja robię dzisiaj szarlotkę, siostra ma wpaść z chłopakiem to wypada coś na stół podać - tak sobie to tłumaczę, bo łasuch się ze mnie zrobił straszny, mniam, mniam i pewnie wiekszość to ja zjem :p
 
reklama
Onionek Super zdjecie na avatarze! Bardzo mi sie podoba :D
Dzieki :-) To ja czarnobiala z wakacji :-)

Witam sie o poranku..
Karolina84 tez mialam taki straszny bol brzucha w niedziele ( za duzo winogron ), nie moglam sie wyprostowac. To wzdecia na bank. Pomogl mi goracy rumianek.

Dzis u mnie straszna zimnica, musialam samochod drapac ze szrono-mrozu.. Poza tym drapie mnie cos w gardle, ale domyslam sie ze to przez przegane pomieszczenie. W nocy nie moge oddychac przez nos, otwieram buzie ktora z rana mam potem wysuszona jak na pustyni ehh.. :-)
 
Do góry