reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Witam się po weekendzie
Wczoraj miałam dzień bez kompa wogóle go nie włączałam.
Mała kopie coraz mocniej.
W sobotę ok 22 poszłam się kąpać a Wiktorka tak mnie skopała,że nie mogłam sie w wannie zrelaksować.
Wczoraj tak samo 2 razy porządnie mnie skopała :)
Gratuluje udanych wizyt i poznania płci.

Saraa- fajnie,że urlop udany :)

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.
Mykam na jakies zakupy a potem T. zrobi obiadek pieczone ziemniaczki z sosem czosnkowym pierś z kury w panierce i suróweczkę.
Ja mam dziś wolne od garów :)
 
reklama
nie to kierunkowy do radomia
a rodzimy w tym samym miejscu w radomiu

Ale ze mnie gapa, myslałam, że mówiłyście o Łodzi. Chyba padło mi na oczy:rofl2:

DZIEŃ MATKI...już niedługo w Polsce, można traktować ,że to nasz pierwszy, już wam podawałam tego linka, ale posłuchajcie raz jeszcze, ta piosenka mnie b. wzrusza.
[video=youtube;2XDmimpyhRA]http://www.youtube.com/watch?v=2XDmimpyhRA[/video]
.

Monia ja też zawsze sie wzruszam na tej piosence. Na innym forum, jedna z dziewczyn do tej piosenki powstawiała zdjecia ze swojego życia wyszło cudownie. I jak ogladam jej filmik, to łezka mi zawsze poleci. Jak znajde, to wstawie linka, to sobie obejrzysz.


Piszę ponieważ widziałam, że część z Was chyba jutro ma to badanie - naprawdę lepiej nigdzie się nie wybierać podczas czekania na ponowne pobranie krwi. Ja nigdy w życiu nie zemdlałam (a na np. pobieranie krwi mogę spokojnie patrzeć), a taki odlot jak teraz to miałam kiedyś raz pamiętam jak miałam ok. 14-15 lat i strasznie obfite miesiączki :baffled: dlatego teraz się przestraszyłam...
Mam nadzieję, że u Was pójdzie łatwiej! Powodzenia.

wolfheart dobrze, że masz za Toba to badanie:tak:. I o ile wiem to w przychodni w której ja robie badania, to przymusowo trzeba siedzieć.


Witam kobitki po weekendzie. Właśnie nadrobiłam, co tam naskrobałyście.
Karolinka, Taka_ja i Małgoś ciesze sie, że wizyty udane, a dzieciaczki zdrowe.
Dorotka i Asiek trzymam kciuki za Wasze dzisiejsze wizyty.
Lilu02, dobrze, ze skurcze ustąpiły. Bedzie dobrze, zaciskam kciuki:tak:
Lilula co do leków na gardło to może skonsultuj to z ginkiem. Bo z ogólnymi lekarzami różnie bywa. My mówimy swoje, a oni swoje...
A moja dzidzia wczoraj fajnie dokazywała. Już daje leciutkie kopniaczki, które nawet mąż zauważył. Najwięcej koło pępka. Z tej radości to wybrałam sie wczoraj na króciutki spacerek. Jak ja uwielbiam wiosne...
 
Witam przy kawci.
monia.gryc ja nie moge takich piosenek słuchać bo z radości że sie udało być w ciąży łzy mi lecą:happy2: Ale piosenka piękna. :-)
Lilula mnie na nogi stawiają inhalacje i syrop *spam*.

U mnie paskudna pogoda aż sie z łóżka nie chce wstać. Ale musze sie wziąść za obiadek i małe porządki.
Kurcze wy też tak macie że jak sie patrzycie na ciuszki dla dzieciaczka albo na miejsce gdzie będzie łóżeczko to ciepło sie wam na serduszku robi, takie fajne uczucie was ogarnia?:-D

 
hej hej brzuszki u nas dzisaiaj mdlosci znowu ehhh juz nie wiem .... ale maluchy sie wierca okropnie od kilku dni wiec jest ok :)

powodzenia wszystkim na testach, wizytach itp :)
buziaczki
 
skrzat ja w pierwszej ciąży tak miałam że przeglądałam i nie mogłam sie doczekać, teraz tak mnie to nie ciągnie ale zapewne pod koniec ciąży będe też oczekiwać i przeglądać :)

A tak w ogóle to też u mnie ponuro i pada, dzis zamawiam książkę do poczytania bo małż teraz 2 zmianę ma to popołudniami późnymi w sam raz jak sama będę :)
 
Witam porannie:-). Właśnie przebrnęłam przez posty z ostatnich dwóch dni.
karolinkare, Taka_ja, małgoś 83 - gratuluję udanych wizyt.
tosia 1, kinia 1-gratuluję udanych egzaminów.
W sobotę była u nas całkiem ładna pogoda, więc szybko wysprzątałam mieszkanko, mąż zrobił zakupy, a potem pojechliśmy z córeczką do parku - uczyła się jeździć na wrotkach, nawet nieźle jak na pierwszy raz.
Wczoraj natomiast pogoda tragiczna.
Mój syneczek dawno już dawał znać o sobie, ale ostanio to i nad pępkiem i w dole czuje jego ruchy, a od USG połówkowego to ze zdwojoną siłą daje znać o sobie:)
Wczoraj ubrałam sukienkę ogrodniczkę, którą nosiłam w poprzedniej ciąży i już ledwo się do niej mieszczę, aż strach pomyśleć co będzie dalej-poprzednio do 5 miesiąca nie było prawie nic widać, że jestem w ciąży.
Życzę wszystkim miłego dnia:) oraz udanych wizyt:)
Na mnie już czeka ciastolina-ulubiona zabawa mojej córki.

A u mnie w sobotę burza była że hej ! Co do brzusia i wielkości, to ja także w I ciązy miałam malutki brzuszek i na uczelni do 7 miesiąca nic nie zauważyli, a teraz też nie widać jak się luźno ubiorę, ale ja tam widzę, skoro obwód brzusia mam już prawie 90 cm( na pępku)

Witam przy kawci.
monia.gryc ja nie moge takich piosenek słuchać bo z radości że sie udało być w ciąży łzy mi lecą:happy2: Ale piosenka piękna. :-)
Lilula mnie na nogi stawiają inhalacje i syrop *spam*.

U mnie paskudna pogoda aż sie z łóżka nie chce wstać. Ale musze sie wziąść za obiadek i małe porządki.
Kurcze wy też tak macie że jak sie patrzycie na ciuszki dla dzieciaczka albo na miejsce gdzie będzie łóżeczko to ciepło sie wam na serduszku robi, takie fajne uczucie was ogarnia?:-D


Mnie też pomaga *spam*, jak tylko poczuję drapanie w gardle.
A co do oglądania i gromadzenia wyprawki dla dzidzi, to tez czuję taki przypływ ciepła, hmm budzi się instynkt macierzynski coraz mocniej i syndrom wicia gniazdka, a co :-D
Lillu jak dobrze, że u Ciebie lepiej :-)
 
Czesć:-)
A ja kupiłam glukoze i będzie mnie straszyć aż do środy:dry::dry:
Czytam Wasze posty i zastanawiam się od czego to zależy. W Hiszpanii absolutnie nie pozwalali mi się ruszyć z krzesła, ewentualnie do kibleka powolutku. A tutaj jak robiłam na jesień to mogłam pojechać sobie do domu:tak: Z zaskoczenia pytałam tych babek czy to nie będzie miało wpływu na wynik, bo wiadomo jak się cżłowiek rusza to spala..ale powiedziały, że powolny spacerek, na pewno nie zaszkodzi a świeże powietrze pomoże przetrwać nudności:-)
Wczoraj ponury dzień, nudno było ale M się postarał i poszedł z małym na spacerek i dostałąm od niego wielgachny bukiet bzu:-)Ahhh jak ja uwielbiam bez:happy:
Gaja zazdroszczę Ci że masz to z głowy no i że Cie nie pomęczyło, wyniki na pewno będą super:tak:
Kciuki za wizyty zaciśnięte:tak:
dorotka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&;-);-);-)
Kasialle no i jak sobie dasz rade biedna?? Ja piłam dwa razy i jakoś dałam rade także wiem, że mnie pomęczy, zemdli ale jakoś przetrwam..:dry:
 
Witam wszystkie mamusie. Dawno tutaj nie zaglądałam ale praca pochłaniała cały mój czas. Teraz niestety z racji tego że muszę leżeć mam aż nadmiar wolnego czasu i odwiedzam stare kąty, mam nadzieje iż znowu mnie przyjmiecie.

Dzień dobry Mamuśki :-D
I ja dzisiaj leniwiej, sama w domku z pieskiem, TŻ dzisiaj na wyjeździe, oj będę tęsknić.
Chmurno i zimno za oknem, muszę wyjsc chociaz na maly spacer z sunią, a tak mi się nie chce w ten ziąb. Jutro mam wizytę kontrolną u ginka, jak co 2 tygodnie, wiec juz nie wzbudzaja we mnie takich emocji, są czeste i dosyc szybkie. Najwazniejsze-jak ma się dzidzia i pessar .
Beniaminko ty też masz pessar powiedz od jak dawna i co było powodem jego założenia?? Czy musisz leżeć ?? Ja mam skróconą szyjkę i wewnętrzne rozwarcie. Tydzień temu miałam zakładany pessar i w piątek mam wizytę kontrolną, bardzo liczę na to iż będę mogła trochę się ruszać.
 
Zakupy zrobione mam co jeść :-D:-D więc juz duzy sukces :-D
teraz pranie nastawiłm co by nie było , że sie lenie cały dzionek
 
reklama
Ja tez witam się po weekendzie z Wami brzuchatki bo tradycyjnie weekend bez kompa.
Justynka i Gizela -my na swoim jesteśmy,ale też co chwila kłopoty finansowe, juz nawet nie panuję nad sytuacją ile za co zalegam. Do tego ex nie płaci od 4 miesięcy alimentów na Mikołaja-miga się menda jedna:wściekła/y: A nawet nie ma sensu podawać go do komornika bo cwaniak nie pracuje oficjalnie no i wszystko co ma zapisane jest na matkę jego:wściekła/y:

Z ustaw wyczytałam tylko tyle,że kobieta w ciązy ma prawo (dostęp do) takich a takich badań. Nie piszą nic jak często i kiedy. Pewnie trzebaby dotrzeć do rozporządzeń,a na to nie mam narazie głowy ani czasu. Ale jeśli chodzicie dziewczynki prywatnie to fakt-wszystkie badania odpłatnie trzeba robić. Moja mama się stawia,że ona mi da na te badania itd,ale ja uważam ,że po co skoro mogę mieć je za free. Wolę tą kasę przeznaczyć na ubranka dla dzidzi czy choćby nawet na znieczulenie ewentualne;-)
 
Do góry