reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Witam
Jejku jakie tu pustki :szok:

U nas dziś zimno i wieje a do tego mżawka i siedzimy w domu.Powoli już mam dość moich starszaków cały dzień albo się kłócą albo " mama nudzi mi się " Gosia marudna mąż wstał po nocce zjadł obiad i do kuzyna na budowę pojechał pomaga mu (trochę dorabia).Teraz starsza córa poszła do koleżanki synek gra na kompie Gosiulka zasnęła a ja delektuję się ciszą.
Gosia zrobiła w dzień kupkę i nikt nie wyczuł i troszkę ma dupinkę odparzoną :-( Zasypałam mączką i poszła spać bidulka.
Idę się trochę położyć muszę zregenerować siły ;-)
 
hej kobitki, ale wylewne jestescie dzisiaj, myślałby kto, że pogoda za oknem super i wszystkie się wietrzą:-D;-)

A tak na powaznie to u mnie chyba listopad:szok:, teraz ciut slonca wyszło, ale zimno jak nie wiem. I znowu dzisiaj w centralnym trzeba napalic, bo pranie nic nie chce schnac:wściekła/y:
 
Cześć dziewczyny! pewnie mnie już nie pamiętacie :zawstydzona/y: ale postanowiłam znowu z wami popisać i zobaczyć co tam u was. Wspominam czas spędzony z wami, w czasie ciąży z sentymentem, więc jestem ;-)
Ciekawa jestem czy są tu mamy niejadków? bo moja mleko to może zawsze, a z obiadkami ma problem od jakiegoś czasu...cała góra spuchnięta, więc może przez zęby...
są już jakieś ponowne mamy?
 
witam,
odezwę się później chciałam tylko napisać że w croccodillo jest wyprzedaż bucików przecenione z 20-40 zł na 7 zł:):)
 
Witam ale tu cisza:no:
My wczoraj byliśmy na gali huggies little walkers i na pokazie w multikinie na Kubusiu Puchatku za dużo tego filmu się nie naoglądałam bo Kacper wolał wdrapywać się po schodach niż oglądać ale opłacało się iść dostaliśmy 4 paczki pampersów i maskotki z bohaterami filmu a najlepsze z tego wszystkiego że Młody się zagapił i przeszedł sam kilka metrów a teraz potrafi przejść cały pokój sam chociaż upadki zdarzają się w miarę często a poza tym zębów brak i maruda straszny wczoraj aż mu czopka dałam bo myślałam że oszalaje ale dziś znów powtórka z rozrywki wszytsko jest na nie :wściekła/y:
 
Witam!No dzisiaj tylko 2 posty przede mną i to tak póżno?
My byliśmy dzisiaj w Ciechocinku.To była pierwsza taka wycieczka Ingi.W samochodzie prawie zaraz zasnęła i jak dojechaliśmy musieliśmy ją obudzić.Wzięliśmy parasolkę i dziwnie jej się siedziało,trochę niewygodnie,nogi często łapała.Tak to całkiem ładnie,koło Jasia i Małgosi (fontanna tak się nazywa)zrobiliśmy odpoczynek i postała sobie koło ławki i zjadła trochę jabłka.Jak szliśmy do samochodu to pędem musiałam biec bo już cycka chciała.Pierwszy raz karmiłam ją siedząc na ziemi bo w samochodzie była straszna parówa(Mikołaj myślał że parówka do jedzenia) a ławki nigdzie nie było.
 
Ojjj dziewczyny coraz gorzej tutaj. W tej chwili brac mi sie za pisanie!!!!
My wczoraj bylismy na basenie. Bylo baaardzo duzo ludzi i Laura nie mogla sie skupic na plywaniu:-D Mam nadzieje, ze do wrzesnia nie zapomni czego sie nauczyla, bo chcemy isc na drugi stopien.
Wiecie co, jak jest tak duzo ludzi, to Laura bardzo to przezywa. Potem rzuca sie prawie cala noc i czesto budzi sie z placzem:szok: Ojj moj wrazliwiec. Nie wiem czy powinnam ograniczyc takie wyjscia, czy wrecz przeciwnie bywac w takich miejscach jak najczesciej:confused: Nie chce zeby z niej byl taki bojek, a z drugiej strony szkoda mi jej w nocy.
msdracula ja Cie pamietam i witaj ponownie. Przejrzyj poprzednia strone, wiekszosc z nas ma problem z jedzeniem u naszych pociech.
Kasik u mnie taki power tylko raz na jakis czas sie wlacza. Jak mamy lepsza nocke. Dzis jestem znow nieprzytomna, a do tego cos mi sie w plecy zrobilo i ledwo zyje:-(
 
witm i ja bo meeega przerwie.
mój Emilek ma już 8 ząbków. 5 wyszło w ciągu 1,5 m-ca, ale duzo lepiej je zieslismy niż pierwsze ząbki (ani gorączki ani biegunkie, tylko w nocy częsciej się budził)
raczkuje juz od 8 m-ca, czasami udaje mu się postac bez trzymania kilkanaście sekund
z jedzonkiem nie mamy problemu, wsio wcina jak odkurzacz
piersią juz nie karmię od miesiaca i równo 3 tyg od odstawienia dostałam okres
my własnie tez dopiero do fotelika wiekszego się przybralismy i czekamy na prze syłkę
picie z bidonika Emil pije ale z kupka nie kapka wiecej pił
w dzien spi 2 razy po 1,5h i ogołnie jest bardzo pogodny i wesoły
na spacerze jak widzi pieska to krzyczy oooo i pokazuje paluszkiem :)
ja juz pracuje na cały etat, ale obecie jestem na 4 tyg urlopie :)
pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki całuje i ścickam
 
reklama
Witam się i ja!
Padł mi komputer, a na telefonie długo mi schodzi pisać:(
kerna co u Was? Jak tam Laura?

Dziewczyny zostałam zaproszona na rozmowę o pracę. Jutro na 14,30 , więc trzymajcie magiczne kciuki.
 
Do góry