reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Witam po weekendzie

Paulka i mcdraula witajcie, jak miło, ze zajrzałyscie, bo cos nam wrzesien zamiera powoli.
Mc dracula pytałas o mamuski nowe, otoz Trixi bedzie miała druga core pod koniec sierpnia bodajze. A smutna wiadomosc to ze zmarła Skrzat, chyba kojarzysz.

gosiunia kciki zacisniete:tak:

Nie wiem jak Wy, ale mnie ta pogoda wykancza. Na nic nie mam siły i ochoty. Chyba sie zdrzemnę, bo mały tez kima
 
reklama
Witam!
U nas zimno i pada...jak nie pada to szybko się ubieramy i wyskakujemy chociaż na chwilkę na dworek. U nas nadal wychodzą jedynki górne i dwójki...już chyba z miesiąc...jedną jedynkę już ładnie widać ale jeszcze się nie przecięła. Dostaliśmy zaproszenie na wesele we wrześniu do mojej koleżanki. Bardzo się cieszę, bo będzie okazja żeby wyjść i potańczyć:) na szczęście mama moja z Olkiem zostanie. Na troszkę go weźmiemy. Najgorsze to, że mam w tym dniu egzamin, więc nie wiem czy do kościoła zdążymy...nie mogę się doczekać, bo będę musiała sobie kupić sukienkę, a tak dawno nic sobie nie kupowałam, więc będzie to przyjemność :) Jest wyprzedaż w endo i przesyłka za 7 zł i zamówiłam Olkowi super koszulę i dwie bluzeczki.
A niedawno były u nas moje koleżanki było miło. Olek dostał oczywiście prezenty :) właśnie z endo bluzeczki 2 ale takie większe i kosmetyki:)
mb_1 u nas też tak było. Olek w nocy przeżywał to co było w dzień...czasami zdarza mu się szlochać w nocy, coś tam mu się śni, ale teraz już rzadko. Jakoś samo przeszło...

paulka24 u nas picie z niekapka kończy się przebieraniem, cały mokry...trochę pije z kubeczka, ale śliniaka muszę mu założyć, bo mu tam wypłynie co nieco. Gratuluję takiej ilości ząbków.

gosiunia trzymam kciuki :)
 
i wcielo mi posta wrrrr jeszcze mam gorszy humor oo! pogoda dobija przezco nie chodzimy na spacery maly marudzi a ja dzis bylam z soba u lekarza i nie wiem co mam robic bo mam zakaz dzwigania i najlepiej duzo lezec bo łożysko mam przodujace czy jakos tak sie to nazywa poprostu jestem zalamana bo juz 2 poronienia za mna nie chce stracic kolejnej dzidzi a przeciez wiecie jak to jest jak nasze skarby wyciagaja rece aby je wziasc bo nawet juz nie mowie o polezeniu przy nim... :/ przepraszam ze tak o sobie ale poprostu nie mam glowy zeby napisac cokolwiek innego..:(
 
Gosiunia kciuki zaciśnięte :)

Może to wrednie za brzmi, ale cieszę się, że nie tylko moje dziecko ma problem z jedzeniem, bo myslałam, że coś źle robię a to po porstu może taki etap...

Marietta trzymam kciuki za maleństwo! Fajnie będziecie mieli mieć nie dużą przerwę :) nie wiedziałam, że poroniłaś, bardzo mi przykro:-(

Skrzat zmarła? aż mnie zmroziło :-( jejku co się stało? pamiętam, że chorowała...biedna...i biedne maleństwo...jakie to wszystko jest niesprawiedliwe :no:
 
Hej kochane :D

Ja tylko na sekundę, na dłużej wpadnę później ;P

Kupiliśmy Adasiowi pierwsze buty, Pani w Bartku była w szoku po tym jak zobaczyła jego stopę, pierwsze buty w rozmiarze 23 po czym dodałam ze dzieci z reguły to mają 18, 19 no góra 20 :-D:szok::laugh2::-) Polecam zakupy teraz bo są przeceny i my przejściowe buciki kupiliśmy za 111 zł. :) Taniej jak na Allegro.

Narazie tyle, jak będzie dłuższa chwila w pracy to tu wrócę :tak::-D
 
Witajcie babeczki :)
Paulka i msdracula fajnie zescie sie odezwaly :)rzeczywiscie na forum cisza jak makiem zasial :) U mnie teoretycznie termin cesarki na dzien przed urodzinami Kasi czyli 24 sierpnia,ale raczej watpliwe ze dociagne ..... od dwoch tygodni mam skurcze ,biore leki i leze plackiem (wyprosilam zeby lezec w domu ,bo chociaz na lezaco moge sie z Kasiolcem pobawic).Prosze trzymajcie za mnie magiczne kciuki zeby dociagnac jak najdluzej :) Buziaki wszystkim bb ciotkom !
 
Trixi - kciuki zaciśnięte!

gosiunia - za Ciebie również! Powodzenia na rozmowie! ;-)

kasik - wracając do rodzeństwa to mi się marzy znów wrzesień :-D Może się dołączysz? :-p
 
reklama
Trixi kciuki zacisniete,
Gosiuunia powodzenia
Marta tez o tym ostatnio myslalam;-) Zobaczymy jak wyjdzie w praniu:-D U nas pewnie jak cos to nie ten najblizszy tylko jeszcze nastepny rok.
Dziewczyny ta pogoda mnie juz dobija. Kolejny dzien deszczowy i gdzie tu lato?? Wychodzimy tylko na krotkie spacery, zamiast caly dzien spedzac w parku. A w sierpniu pewnie sie zrobi goraco, a my nie bedziemy miec czasu na calodzienne leniuchowanie na trawce:wściekła/y:
 
Do góry