reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Dziewczyny Olek miał domowy wypadek...Wróciliśmy od babci rozebrałam go i posadziłam przy zabawkach a te przyszedł i stanął koło łóżka zachwiał się i gleb buzią i kant łóżka bardzo nie płakał, trochę krwi myślałam że z wargi i w sumi9e wargę od środka ma rozciętą lekko a koło zęba górnego między jedynką i dwójką krwiak...no trzęsę sie jeszcze od tej pory wysmarowałam dentinoxem i narazie śpi nie wiem czy powinnam może z tym do lekarza jechać...zęby się nie ruszają ani żaden nie wypadł...kurcze stałam przy nim i nie zdążyłam go złapać no masakra mam wyrzuty sumienia bo dziś chodził jak ćma taki jakiś nie wiem czy kolejne zęby sie nie cisną a tu jeszcze to...

toshi u nas wcześniej tak nie było a teraz często się zdarza że coś chce i koniec. Staram się odwrócić jego uwagę albo tłumaczę 40 razy że nunu a jak to nie skutkuje to wynoszę do innego pokoju, bo ostatnio u babci kurki przy kuchence były fajne...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gaja dla lekarzy , ups, wiekszości lekarzy wystarcza ze dziecko żyje i to jest jedyny powód żeby szczepić:sorry2::dry:
Co do mojego Pw to nie łatwo bylo mi zdobyć te info w pigułce, pisałaś że wolałaś spróbować sprawdzonych, naturalnych sposobów to Ci je podesłałam i to nie od byle kogoś. Ta mama tez używała sterydów na początku co spowodowało pogorszenie sie stanu, skóra zrobiła się jak pergamin i 2 lata zaleczała to co zrobiły sterydy. Teraz stosuje tylko te metody które Ci podałam mozna jeszcze okłady z siemienia lnianego. Ale to jest mnie wygodne, bardziej pracochłonne i pewnie dlatego większosć rodziców woli wykupic pół apteki i leczyć za setki zł.
Zrobisz z tym co chcesz oczywiscie.
co do sczepień to z Benią pisałyśmy elaboraty tuta..kto chciał to czytał...

Maa nie pomogę z matą:no:
 
Ostatnia edycja:
Gaju, tak to po roku, ale nawet na szczpionce napisano ze szczepic nie wczesniej niz po 13 miesiacu zycia do 24, wiec.....Nie wczesniej niz 13, czyli ten 13 miesiac to jest najwczesniejszy mozliwy termin. mozna duzo pozniej.I to lekarka powinna powiedziec wam widzac dziecko z plamami na ciałku. Teraz jest gorzej po tym szczepieniu, czy tak cały czas było?
Gaju moze odstawcie nabial i gluten, tak na jakis czas na próbe. Tak zalecaja alergolodzy( dobrzy alergolodzy) warto zbadac pasozyty, przeleczyc zołami ks. Grzegorza Sroki( tanie, skuteczne, nieszkodliwe) na pasozyty. Tylko 2 tyg się podaje, to hit od kilku lat. Homeopatia tez działa dużo dobrego, kiedy zwykle lek nie pomagaja. Zawsze to bezpieczniej niz kolejny steryd. Szkoda mi Maksia, pewnie bardzo go swędzi. Moze zmienic kosmetyk także ? Na próbe.
Bo wiesz leczenie tego sterydami tylko to tak jakbys przytrzasniety palec obkładała plastrami z lekiem przeciwbólowym ale wciąż nie wyciągała palca z tych drzwi, czyli tylko łagodzenie, a nie usuwanie przyczyny.
Dacie rade Gaju, powolutku i znajdziecie przyczyne :tak:
 
Witam pięknie :-)
Toshi, luzik, Dzieci mają teraz taki etap, ja już robiłam "badanie rynku" ;-) czy tylko moja Królowa sie tak zachowuje i okazuje się, ze nie, więc spoko :-) a co robić?? przeczekać, nieustępować, walnąć meliskę (sobie) :-D
Maja, swietna ta mata :-) tzn pierwszy raz widzę, ale wydaje mi się super pomysłem :-)))
Korba, Korba, cześć kochana moja :-)
Joasia, jak teraz? i sama to dobrze wiesz, ze nie jesteśmy w stanie upilnować wszystkiego :-) tulam :-)
Mała od jakiegoś czasu ma tylko jedną drzemke, ale za to konkretną 2,5 godzinną :-) a ja sie do tego przestawić nie mogę i zrobię wszystko wcześniej i potem sie nudze :-) hihi
Dalej karmimy sie cycem, ale juz tylko w nocy..Mielismy rota syf i tylko dzięki cycusiowi nie wylądowaliśmy w szpitalu..było mega ciężko, ale już wszystko dobrze..ufffff
dobrego dnia i mega dużo słoneczka Wam podsyłam :-)
 
Hej, o mnie też dłuugo tu nie było, a to dlatego że od 4 tygodni pracuję, co prawda na umowę zlecenie
:confused: i kasa niewielka, do tego dużo poniżej kwalifikacji i wykształcenia ale jestem zadowolona bo jest święty spokój i nie siedzę wreszcie w domu. Staramy się jakoś zacząć układać to życie w Polsce i nie mogę powiedzieć że jest łatwo:cool:. K na szczęście też pracuje i na szczęście zarabia lepiej niż ja. Nadal mieszkamy u teściów i to oni zajmują się hrabiną kiedy my jesteśmy w pracy. Mnie jakieś choróbsko dopadło i zrobiłam sobie dzisiaj wolne :tak:, mam tylko nadzieję że hrabina się nie zarazi. Widzę że dużo się dzieje na forum i to niekoniecznie pozytywnych rzeczy. Ja uważm listopad za pechowy miesiąc i mam nadzieję że grudzień przyniesie lepsze;-).
Gizela trzymaj się jakoś, życzę Ci dużo dobrego i końca złych doświadczeń.
Lilu gratulacjei, dużo sił życzę
Joasia współczuję wypadku, na pewno wszystko będzie dobrze, Lara mi raz też uderzyła się o huśtawkę aż krew znoska jej poszła a ja gdyby nie ta krew to nawet nie wiedziałabym dlaczego płacze, okropny widok brrr.
Toshi ja już kiedyśpisałam że hrabina też wymusza swoją wolę, tyle że nie rzuca się na ziemię, ale dotąd wyje aż osiągnie cel, albo odwróci się jej uwagę.Też myślę że za dużo się jej pozwala, ale cóż mieszka z dziadkami i nie mam siły z tym walczyć a zresztą i tak już za późno, bo jest rozbestwiona jak dziadowski bicz;-)
Gaja żal mi twojego Maksia bardzo, ciągle jakieś cholerstwo się go czepia, oby to coś, co zamówiłaś poskutkowało
 
wiecie ja sterydowej maści może z 3 razy dopiero od roku używałam, tak to staram się chwytać naturalnych sposobów, próbowałam kąpieli w krochmalu niestety nie dla nas, teraz myślę o płatkach owsianych:sorry2: Pomału popróbuję i zobaczę co pomoże.
Kosmetyków to już bardzo dużo próbowaliśmy, to chyba jest dobre przy lekkich kłopotach ze skórą:confused:

Aaaaa skórę ma taką od zawsze, przedtem jeszcze ropiała, także nie wiem czy to od szczepień:sorry2:
Ogólnie chcę do dobrego homeopaty się wybrać w wielkopolsce jak znacie dajcie namiary
 
widze dziewczyny ze faktycznie sama nie jestem z atakiami zlosci u malej, ale ja myslalam ze starsze nieco dzieci tak walcza o swoje a nie roczniaki taka mala a taka cwana, no raczej widuje sie czasem dzieci tak 2 letnie jak w sklepach np robią awantury a tu prosze moja lenka wczesnie zaczyna :-D:eek:
tosia1- no nie z tą melisą to mnie rozbawilas haha ale pewnie wyprubuje haha odrazu mi stres minie:tak:
maja- ta mata super sprawa!!! nawet sama zaczelam sie zastanawiac czy jej nie kupic:tak:
ropucha- witaj dawno cie nie bylo a skad ty do polski wrcilas???:confused: ja za jakis czas tez mam to w planach jak narazie siedze za miedzą w de:tak:
 
Ostatnia edycja:
Gaja sorki, ale od kiedy Max jest szczepiony? Od zawsze....
Kolene dawki szczepionek zaostrzają stan....
Jaką miał skórę między narodzinami a szczepieniem?:confused:
.Córeczka tej kobiety od której mam tą liste miała głębokie AZS.
w poznaniu dr. Andrzej święcicki, albo dr. Bross w kilku miastach.
 
reklama
Hej kochane mamusie :) Beniaminka Tosia witam witam buziaki kochane :* :) Ja wlasnie sie dowiedzialam ze kolejny egzamin do przodu wiec jestem szczesliwa coraz blizej konca tych studiow dostalam tez pytania na egzamin bo my nie piszemy pracy tylko mamy pytania i jak zobaczylam to az wstyd bedzie nie zdac no ale sie okaze :) Mojemu gryzakowi wychodzi trojeczka i czworka sie przebila wiec to tlumaczy dlaczego mnie tak zlosliwie kasal :) Co do szczepien to my na szczescie zadnych nieprzyjemnosci nie mielismy. Oj musze uciekac bo potworek sie budzi z drzemki a tez ma tylko jedna w ciagu dnia i przewaznie zasypia miedzy 12 a 14 na ok 2h chociaz ostatnio spi prawie 3 :D Do uslyszenia wieczorem milego popoludnia zycze :D
 
Do góry