reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
justyna suuuuper :-) cieszę sie :-) my ponad rok jesczce musimy czekać :no: no ale co się odwlecze ble ble ble
gaja super :-) moja nie chce wcale siadać a ja już mam dość zalanych podłóg :angry:
agusska nie przejmuj się moja jest tak nie grzeczna że głowa boli :no: a jak ktoś do nas przychodzi to daje takie popisy że czasem ręce opadają :szok:
 
Gaja może nie tyle podekscytowana co zarobiona jestem :) W środę już się przeprowadzamy a właściwie przeprowadzają nas specjaliści bo nie chce nam się po tym całym remoncie targać tego wszystkiego z 4 piętra na 3...
 
hej
Justyna Gratulacje :) my się przeprowadzamy w lutym ale już nie mogę się doczekać :-)
Gaja Tobie też gratuluje :) Mój Kacperek też już jest bez pieluchy wczoraj w nocy zapomniałam mu na noc założyć ale ładnie wstał koło 12 tylko ja byłam tak zaspana że nie zajarzyłam o co mu chodzi i nie zdążył zdjąć spodenek i zrobił obok nocnika ale przyniósł mi pampersa i kazał na noc sobie założyć ;-)
Aguska u nas jest podobnie karnisz już chyba z 10 razy był zrzucony młody skaczę po wszytskim wchodzi na meble itd. i nic do niego nie dociera ja się mu mówi :wściekła/y:
w czwartek poszliśmy do szpitala na diagnostykę tego kaszlu testy pokarmowe są ok we wziewnych wyszła alergia na kurz do tego jest podejrzenie powiększenia migdałka ale nie ma jak tego sprawdzić bo młody złapał zapalenie ucha ( tydzień temu miał zapalenia spojówek) obecnie jesteśmy na przepustce do jutra potem zobaczymy co w badaniach wyjdzie, chcę mu jeszcze zrobić gastroskopię ale nie teraz tylko za jakiś czas podejrzewają że ten kaszel to może być przez ten refluks jednym słowem jestem wykończona tymi badaniami pobudził się młody dokończe później
 
Czesc dziewczyny wpadam na chwile zeby zobaczyc co tam u Was przed swietami :-) My juz prezenty kupione mamy Lena w tym roku dostanie wozek dla lalek i lalkę koniecznie wiecie taką łysą bo najbardziej takie lubi nie wiem czym to jest podyktowane ale sama ma niewile włosow nadal wiec moze to ma jakis wpływ haha :-D wiecej nic nie kupowalam bo wiadomo jeszcze dziadki ciocie i pokoj znow bedzie pelny ze nie bedzie gdze tego chowac:szok::tak::-D a Lukas uwielbia lego wiec wybor byl duzy jednak ceny masakryczne!!!:wściekła/y::baffled: no ale raz w roku sa swieta :-) A Wy co kupujecie swoim maluszkom??????????

Lena po bilansie wazy 13.3kg i 92cm wiec ani chuda ani gruba w sam raz :-) chyba tez zabki ruszają (5) justynka gratuluje mieszkanka my w tym roku tez w nowym domu swieta spędzamy wiec sama radosc :tak::-D gaja - super ze max juz pieluszek nie potrzebuje moja Lena nie sika juz od pol roku jednak jesli chodzi o nocne pieluchowanie to poczekam tak dlugo az pieluch nie bedzie sucha po nocy z Lukasem to bylo mniej wiecej do 3 lat zobaczymy jak Lena bo nie wyobrazam sobie zasikanego wyrka:baffled: mimo ze mam podklad nieprzemakalny .Ok uciekam z dziecmi na spacerek na saneczki piekna mamy pogode na te swieta prawda!!!:-)My dzis pierniczki pieczemy wiec bedzie sama radosc i wielkie sprzatanie na koniec :szok::baffled::-D haha

Pozdrawiam Was wszystkie paaaaaaaaaaaa;-)
 
hej hej :) Ja piszę już z nowego mieszkanka:) Za oknem mam cudowny widok- wielka choinka cała w światełkach i do tego świecące ozdoby... aż czuć już święta... u nas na święta prezenty wielkie po pierwsze własne m-5 szkoda tylko że będziemy je spłacać następne 19 lat... ale co tam do tego nowy telewizor i łóżko... mebelki nowe (przy okazji kredytu zaszaleliśmy trochę) a dla Wiktorka skromnie puzzle giganty z biedronki (nie chodzi o to że jestem skąpa ale o to że mały i tak ma dużo zabawek a większością i tak się nie bawi a wiem że puzzle będą mu się podobały na pewno) do tego dostanie pewnie coś od dziadków babć, cioć i wujków więc na pewno jakaś gromadka się uzbiera. Jak tylko ogarnę cały ten bałagan i wszysko znajdzie swoje miejsce to wezmę się za pieczenie ciasteczek na choinkę (w tym roku choinka też będzie nowa :-))
 
justyna - super, ogromnie gratuluję! Z Twojego postu bije ogromna radość, aż mi się buźka uśmiechnęła od ucha do ucha :tak::-) Mój Adaś też ostatnio polubił puzzle.

toshi - Adaś ma tyle zabawek, że już pomysłów brak (żart-mamusia ma tysiąc pomysłów-zawsze) :tak::-p No więc lego duplo, dwa duże zestawy: stacja benzynowa i liczby, do tego puzzle. Od mojej babci wiem, że dostanie namiot wypełniony piłkami :) Reszta nie wiem.

A malutka dostanie zabawki z fishera: pilot do tv i aparacik, skromniej, ale ona i tak nie kuma :-p Ale symbolicznie musi coś dostać! :)

gaja - gratuluję postępu. U nas od miesiąca kupa na kibelek, a siku dalej w pampka, wygodniś mi się trafił... Brak mi takiego zaparcia jak u Ciebie. Po 3h, zalaniu 5 par majtek, 4 spodni, 10 skarpetek, dywanów, podłóg - wymiękam i się poddaje :-D:szok::angry: Ale za to od miesiąca jesteśmy bez smoka. Pewnego dnia Adaś się obudził i znalazł koło siebie na poduszce "przyjaciela", wziął do buzi i coś mu nie posmakował. To ja mu powiedziałam, że skoro taki niedobry ten MEME to niech go wyrzuci. Poszedł i to zrobił :szok: A ja tak o palnęłam i wcale parcia na oduczanie go nie miałam :-D:-) Chociaż jeden mały sukces... :baffled::sorry2: I w szoku byłam, że tak bezboleśnie, ze dwa razy sobie przypomniał spytał i na tym koniec... :-)

Magdzik - dla Was zdrówka.


Jeszcze mi się przypomniało co do prezentów. My z mężem kupiliśmy sobie wspólnie tablet, a chcę go jeszcze naciągnąć na nowy aparat foto, bo naszej lustrzanki nadszedł kres ;P Trzymajcie kciuki bo będzie ciężka przeprawa :-D Zaraz wróci z delegacji to będzie miał niespodziankę, trucie żony na przywitanie :-D:-D

Lorena - Jak się czujesz. Wszystko ok?
 
Ostatnia edycja:
Marta truj mężowi truj bo przy dziecku trzeba mieć aparat (przynajmiej ja tak uważam) Ja też chciałam sobie kupić jakiś nowy ale nie wiem jak to będzie... może w przyszłym roku...
 
marta u nas z kolej smok jeszcze jest ale to już kwestia czasu tylko, nie ma że boli i góra do wiosny musi się go pozbyć ;)
Co do aparatu to lustrzanki drogie, ja moja mam trzy lata i kurcze chyba więcej już nie kupię bo to wydatek ponad 1000 zł a właśnie one nie są wieczne tylko po jakimś czasie po prostu trzeba wymienić bo robią kiepskie juz zdjęcia:baffled:

Co do prezentów my skromnie bo nie robimy ani nikomu w rodzinie ani oni nam tzn dzieciom więc prezenty tylko od nas ale co tam i tak potem wszystko sie wala po chałupie to przynajmniej nie ma zbędnych rupieci ;) Miłosz grę PC, Olka klocki clicks a Maks matę wodną i tyle. On i tak zabawkami się nie bawi, zabawa polega na wysypaniu wszystkiego z szafek i kosza i pójściu sobie w cholerę:-p
 
reklama
haha gaja mistrzstwo świata z tą za zabawą i pojściem w cholerę ale się ubawiłam no te nasze dzieciaki...

Tak na marginesie dobry wieczór wszystkim!!!

Poczytałąm pobieżnie i nie mam siły już napisać za wiele, ale nie omieszkam pogratulować postępów nocnikowych tym co się nie udaje życzę wytrwałości!!! U na HAnia już z 2 miesiące całkiem odpieluchowana!!! Noce nie noce wszystko a od tygodnia bez smoka do snu wreszcie a wszystko przez katar i obszczypane usta zrozumiala że jak uśnie bez smoka to buźka może nie będzie obszczypana

justyna gratuluję przeprowadzki i widoku za oknem!!!

U nas już zaczynam widzieć światełko w tunelu i względny spokój na ziemi znaczy w domu. Basia za tydzień kończy pół roku kosmos jakiś a ja nadal pamiętam szpital itd. Ale robi się coraz fajniejsza Hanka opiekunka pełną gębą i przylepa mamina no ajk by mogła by mnie zjadła cały czas kocham mamunie i kocham mamusie słodziasta jest ale nawet sie wysr..ć nie mogę bez niej. Jest pięknie nie ma co :)

Póki co wszystkim owocnych przygotowań do świąt i zdrówka dla wszystkich!!!
A wrzucę jakieś foty moich bobasów co byście wreszcie Barbarę poznały a nas sobie przypomniały bo my o was pamiętamy znaczy Hanka nie bardzo ale ja tak :-)
 
Do góry