reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
anmika 2 dni temu pisałyśmy Awersji a tobie odpisze na żywieniowym co by tu już bałaganu nie robić znowu ;-)
Awersja super z tym żłobkiem
Axa ale narobiłaś smaka tą bezą :tak: U mnie leje tak że nawet z domu do sklepu, po jajka do ciasta nie mogę wyjść i muszę obejść się smakiem:-(
Ayni moja na kichanie też ryczała ale już jej przeszło.

Hej

Pogoda straszna już chyba 4 dzień z rzędu leje mam dość bo z domu się ruszyć nie mogę :/ Zrobię sobie mocna kawę bo młoda 4 razy znowu się budziła :wściekła/y: i jestem zombi.
 
Awersja super że udało się ze żłobkiem :)

Anmika piszesz że codziennie dajesz jabłuszko z czymś,a jabłuszko z jagodą też dajesz między innymi bo jagody zapychają.Marcel jak zje z jagodami to na drugi dzień trudno kupal idzie albo taki zbity
 
Witam was i łącze się z wami w tej zimnicy. U nas w domu 19 stopni i znow musialam włączyć ogrzewanie bo zamarznac można. Dziubek wstal o 8 a ja nadal taka zimna, niewyspana.

M po nocce smarka i kicha. Co tylko smarknie Adam zaczyna płakać wiec po każdym smarku trzeba się uśmiechać żeby zrozumiał że to nic złego.

Niech mnie ktoś ogrzeje...
u nas tezzmino i co chwila berwanie chmury w domu 16 stopni mialam i oczywiscie grzejniki chodza (az sie boje rachunkow)

Axarai jesteś okrutna! Ja taka łasa na słodycze i jeszcze Ty z swoją bezą, wcale mi nie ułatwiasz ;-)

Tygrysek ja też już mu tą kaszkę podawałam na noc to on to traktował jak przekąskę jakąś i jeszcze się do cycka na mleczko pchał.. Noi w nocy standardowo 3 pobudki. Ciekawe co to będzie jak będę chciała przejść na mm, jak on teraz nie chce tego pić..a pije w dzień bardzo ładnie czasem nawet dwa razy po 150ml soczku lub herbatki.

Verita ja też miałam zatkany kanalik i pamiętam ten ból. Ja sobie rozmasowywałam i odciągałam.

A i mój też się taki jakiś strachliwy zrobił, wczoraj w sklepie jakaś kobieta podeszła by o coś zapytać a ten smutną minkę zrobił jak na płacz, musiałam go pocieszać ;-)



Verita właśnie zobaczyłam że Twoja maleńka też sama wstaje w łóżeczku ;-) Ja musiałam łóżeczko na sam dół obniżyć by mi nie wypadł. Kręgosłup mi cierpi i za każdym razem gdy go wkładam boję się że wlecę do środka..

Wlasnei mysmy mieli na samym dole przez tydzien i nie mialam sily jej podnoscic i 2 srode dalismy na srodek, ale chyba nie jest za wysoko? Powinnam obnizyc?
Co do kanalika to skad mi sie to wzileo nigdy nie malam tego ciagle mnie boli, czekam na syna zeby goraca kapiel wziasc i rozmasowac bo nie wytrzymam
 
Verita no ja też miałam na środku, ale gdy pochwaliłam się pediatrze Krystiana że mały sam wstaje to ona kazała mi obniżyć na sam dół bo były przypadki że dzieci wypadały.. więc jeżeli jest szansa że może wypaść to dla spokoju ducha obniżyłam. Nie chce Cię oczywiście straszyć tylko powtarzam to co mi powiedziano ;-)

anmika jak mój miał problemy z kupencją to ja piłam sok jabłkowy (karmie piersią), małemu dawałam sok jabłkowy i zmieniłam jeden posiłek- mniej kaszki więcej mleka.. i od czasu tych problemów to pilnuję by mi pił odpowiednio dużo, zresztą on lubi pić z kubeczka albo z niekapka więc nie ma problemu ;-)

axarai ja się przejmuję, bo by mogło pójść w tyłek albo jak już musi to w cycki ale nie.. zawsze idzie w brzuch ;-/

Aaa widziałyście jakie w biedronce są ładne bodziaki? Aż się skusiłam i kupiłam jedno opakowanie, wyprałam i nie widzę żeby się z nimi coś stało a mają śliczne wzory i kolory ;-)
 
Awersja byłaś u pediatry ?? powiedział ci coś konkretnego ??
Byłam dziś.
Dostałam skierowanie do gastrologa.
Lactulol i latopic doustnie.
No i pilnować, żeby dużo piła (to to ja wiem, tylko z wykonaniem gorzej).
Gastrologa zaleciła po szczegółowym wywiadzie co i jak Młoda je i wyszło jej, że kupsko powinno być bez problemu przy takim jedzeniu a jednak nie ma.
Lepiej więc sprawdzić u gastrologa czy nie ma jakiś problemów z jelitami.

Dużo rad dostałam i jestem z tej wizyty zadowolona.
Mam fajnego pediatrę


To się nachwaliłam ostatnio do ayni, że Młodej nic nie dawałam i nie chodzę z nią po lekarzach...


edit:
axarai
stresa to ja już od dawna mam
i coś mi się wydaje, że to żłobkowanie to ciężej ja przeżyję niż Tośka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam z rana ;-) u nas słonko:-) wczoraj po południu juz fajnie było, przy takiej pogodzie fajnej robimy sobie z mała i moim m (jak wroci z pracy) spacerek wieczorny ok 18-19 i potem młoda do kapania i fajnie spi i tatus tez szczesliwy ;-).Ja dzis na zakupy smoczkowe ;-)itp dla młodej ide i jakis fajny ale biały cieniutki kapelusik na upały musze poszukac bo ma kilka ale grubszych troszke,o cos takiego jak Verita ostatnio pokazywała i sobie jakies klapeczki musze kupic do chodzenia na kilometrowe spacery czyli mega wygodne;-):-D


Awersja mamusie zawsze chyba bardziej przezywaja czy to złobek przedszkole czy szkołe bynajmniej ja tak mam:cool2: i dobrze ze lekarka dała skierowanie lepiej zbadac czy ok wszystko :-)

Mell twoja tak sobie fajnie radzi z jedzeniem ,warzywek itp moja jedynie biszkopt i banan tak moze bo reszta sie dławi i ma odruch wymiotny :nerd: ale prubujemy moze w koncu sie uda :-)


Miłego dnia i słoneczka zycze mamuski:-)
 
Do góry