reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Witam się i ja :-)

U nas pogoda się spsuła tak jak zapowiadali. Szkoda, bo nawet na dwór z lalą nie wyjdę :-( chałupka ogarnięta, obiadek wstawiony, zaraz się położe poodpoczywam.

polskie znaki wróciły :-D a_nka dziękuję!!! a Ty jeszcze zaskoczysz wszystkich i zatrzymasz córcie w brzuszku dłużej niż te 10 tygodni :-)

natalinaa wszystkiego najpiękniejszego!!! Pogodą absolutnie się nie przejmuj, u nas się mówi,że deszcz oznacza szczęście,więć głowa do góry :-) mój ślub był w lipcu, a cały dzień lało i wiało... Tfu tfu tfu nadal kochamy się jak wariaty :-D Staż bycia razem też mamy 10letni (będzie w czerwcu), ale podejrzewam,że ja i dziewczyny, którym stuknęła juz dyszka jesteśmy od Ciebie ''nieco'' starsze, więc wszytsko przed Tobą :tak:

koko nie przejmuj się częstotliwością biegania do toalety :-) może maluszek akrat z pęcherza zszedł, albo tak jak mówisz macica już tak ie uciska. Ciesz się tym okresem, bo jak skarbek Twój jeszcze podrośnie, to za pare tygodni będziesz biegać co parę min...

miłego dzionka !
 
reklama
Dziewczyny od godziny boli mnie dość mocno prawy bok, tak na wysokości talii. Jak na złość do mojego gin nie mogę się dodzwonić;/ myślicie, że powinnam jechać do szpitala czy maluch trzyma sobie np stopę na jakimiś narządzie :p
 
Animka90 ja tez mialam bol w tym miejscu az chodzilam zgieta w pol. Trzymalo mnie dwa dni i nawet nospa nie pomagala. Uczucie takie jakby trzymala kolka. Maluszek robi sobie miejsce, dlatego boli, ale ja na wszelki wypadek skonsultowalabym sie z lekarzem. Lepiej dmuchac na zimne ;)
 
Dorze, że weekend i nie naskrobałyście dużo :-) ja wczoraj zostałam porwana przez moje psiapsiółki na ploty i piffko.. oczywiście kierowcę ze mnie zrobiły.... Do domu wróciłam o 1 i już mąż miał dzwonić gdzie to matka z maluchem po nocach się włóczy :-D W pubie było dość głośno i mój Francio dawał o sobie znać i musiałam zmienia pozycję siedzenia, ale podobało mi się to, jak "włączał się" do dyskusji ;-)
Dzisiaj cały dzień na ogrodzie- grill rodzinny, a że pogoda super, to i się siedziało.

Natalina, już jesteś po o tej porze i teraz tylko pląsy:-) Wszystkiego dobrego wam życzę :-)
Animka, ja czasem też tak mam, ale to mały uciska i jelita się przemieszczają i boli. Magnez lepiej brać, nospę w ostateczności. Za dużo mi o niej naopowiadali ostatnio. Sporadycznie to można.
U nas nie trzeba się zapisywać na szkołę rodz., po prostu przyjść od 27. tygodnia i wtedy będą grupy robione, jeżeli będzie dużo osób.
Ostatnio też w nocy nie biegam do toalety, tylko się cieszyć, że mały mi tam nie uciska, ale wiem, że będzie za jakiś czas, oby nie za szybko :-)
 
animka a ten ból promieniuje w stronę pleców? jak tak to spróbuj wypić dużo wody bo może to być od nerki, ja mam zastoje i jak mało piję to właśnie pojawia się ból z prawej strony ale bardziej w stronę pleców, pierwszy atak był taki, że nie mogłam wstać z łóżka a jak już to zrobiłam to nie potrafiłam się wyprostować. może poproś na kolejnej wizycie żeby gin zerknął na nerki albo idź do urologa.
natalina wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.
 
Ostatnia edycja:
Hania a to dla Ciebie, takie słodkie, że musiałam wkleić
bliźniaki.jpg

Natalina wszystkiego szczęśliwego na nowej drodze życia :-):-)

Ja właśnie wróciłam z kolejnej imprezy w tym tygodniu, wczoraj zabalowałam do północy, wróciłam tak obżarta :-), przynajmniej raz poobserwowałam "wesołe" kumpele :tak::tak::tak:

Udanego weekendu :)
 

Załączniki

  • bliźniaki.jpg
    bliźniaki.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 30
Już po grilu, była piękna pogoda :) wszamałam pierś z kuraka, małą pałkę i kiełbę, mmmmniam, brakowało mi tego, a za tydzien 3 maja planujemy kolejny ze znajomymi :)

Natalina wszystkiego naj naj na nowej drodze życia :)
 
reklama
aiwpa właśnie w stronę pleców. Dzięki za podpowiedź bo jak przeanalizowałam to właśnie dzisiaj bardzo mało wypiłam. Normalnie to jakieś 1,5l a dzisiaj to może z 0,5l. Muszę koniecznie zapytać się o te nerki.

Jak dzwoniłam to jeszcze pytał się co jadłam na obiad - na nieszczęście dzisiaj jadłam w barze mlecznym, więc na pytanie "na czym schab był smażony" odpowiedziała, że chyba na zwykłym oleju :p i po tym stwierdził, że to może być też coś od woreczka żółciowego. Zalecił zmianę diety na gotowaną. Ale jak dla mnie to albo właśnie coś z nerkami (o! teraz mnie olśniło, że już zaczęło się poprawiać po dość sporym popiciu nospy hmm...) albo małe upodobało sobie jakiś narząd :p
 
Do góry