reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe brzuszki i maluszki:) - wątek zdjęciowy :)

reklama
Nasza sesyjka bez twarzy w skończonym 30 tygodniu:) DSCF4935as.jpgDSCF4946s.jpg
 
A to moje brzuszysko :) pępek mi wyszedł już koło 20 tygodnia, zresztą nigdy nie był wciągnięty, no ale teraz to już mam guzik widoczny przez wszystkie ubrania :-D no i powychodziły mi żyły na brzuchu, ale to i tak nic, bo na biuście to dopiero mam sieć niebieskich żył... wygląda to okropnie, jak myślicie znikną te żyły czy to już tak zostanie?
Ciąża 015.jpg
Przytyłam już 11 kg od początku ciąży (waga startowa 47 kg, teraz jest 58 kg).
 
Śliczne brzusie! :D
Kasia żyłki myślę znikną, prześwitują, bo skóra naciągnięta, tak sobie tłumaczę :)
mi za to zaczęły się pojawiać rozstępy na biuście :O a smaruję codziennie dwa razy brzuś i biust od jakiegoś 12tc i co, dupa...
 
misiaczek sliczny apartamencik:-)

kasiaczek ale masz malenki brzusio jak na ten tydzien taki drobniusienki, zdjecia super;)

Kasia P-Przuszek cudasny widac ze poszlo tylko w niego bo zadnych boczkow nie masz wiec sie nie martw;)a te zyly mysle ze jak brzuszek sie skurczy i organizm nie bedzie juz musial filtrowac tyle dodatkowej krwi to zejda na pewno lepsze to niz rozsteoy wiec tylko sie cieszyc jesli tak zostanie do konca:-)
 
mi za to zaczęły się pojawiać rozstępy na biuście :O a smaruję codziennie dwa razy brzuś i biust od jakiegoś 12tc i co, dupa...

hmmm, mi też wyszły na piersiach :no:, z tą różnicą, że ja niczym nie smarowałam jak do tej pory a teraz dopiero zaczęłam oliwką smarować. Jak widać, nie ma chyba reguły, czy smarujesz czy nie smarujesz jak mają wyjść to i tak wylezą. Przyznam, zanim mi się pojawiły to cwaniakowałam, że co tam, nie zależy mi na tym, no ale jak się już pojawiły to mi trochę minka zrzedła :-( ALE, najważniejsze, żeby dziecko było zdrowiutkie, wszystko zniosę, byleby mała zdrowa była.
 
reklama
polisia tez szukalam na google rozne zdjecia z sesji brzuszlowych... moze w tym tyg. sie zmobilizuje i cos porobie ;)
kasieczek swietne fotki-i fajnie ze maz tez sie skusil i pozowal ,mojegi bedzie chyba trudno namowic -zobaczymy ;)
kasiaP-P zylki raczej znikna, tez mam pare na biuscie-ale jakos tym sie nie przejelam-mysle ze znikna - ba napewno znikna :tak:;-)
 
Do góry