reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe brzuszki i maluszki:) - wątek zdjęciowy :)

KASIECZEK super sesja:))ja miałam w ciazy z Alankiem zrobione...w tej też mam mieć ale nie wiem czy udas się ją zrobić?czas już ucieka a nie bardzo teraz jechać do kumpeli(ona robi nam bo i fotografią się zajmuje)...
KASIA u ciebie to wszystko w brzuszek poszło:))
 
reklama
Joasia_85- jak zwykle śliczny, zgrabny brzuszek :tak:
misiaczek18- superaśny brzuś, szkoda że ubrany :-p
kasieczek- swietna sesja :tak: i piękny brzuszek ;-)
KasiaP-P- jaka Ty jesteś chudzinka :tak: a brzuś słodki, tylko brzuś, zero boczków, tylko pozazdrościć :tak:

i tak jak mówiłam w dzień wizyty dokładam moje zdjęcia brzuszka oraz zdjęcie do prezentacji :tak:
20120626139.jpg20120626122.jpg20120626121.jpg
 
Zaanetkaaa a Ty to co?? tez chudzinka :-p:-p z ładnym brzusiem, a pępus zajebiaszczy hihi
Kasieczek fajnie,że macie wspolne fotki,śliczna ta co mezu całuje brzus :*
Kasia P-P no Tobie naprawde w brzus tylko poszlo fajnie:) zgrabny apartamowiec :*

A to my w 30tyg:) tylko zdjecia nie za ładne bo zepsula mi sie ładowarka od bateri a aparat martwy i robilam fonem
25062012124.jpg25062012135.jpg26062012141.jpg
 
Zanetka wooow gdzie Ty chowasz Malenstwo wyglada jakbys troszke pojadla a nie byla w 7 m-cu ciazy hihi megamalusi brzuszek ale piekny jak kazdy z pakuneczkiem w srodku:-)

maluszek slicznosci jaki kraglusi i piekniusi:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
joasia Zanetka wooow gdzie Ty chowasz Malenstwo wyglada jakbys troszke pojadla a nie byla w 7 m-cu ciazy hihi megamalusi brzuszek ale piekny jak kazdy z pakuneczkiem w srodku
biggrin.gif

podobnie pomyslalam, ale slicznie taki malutki zgrabniutki,

u nas dzis strasznie lalo, a ja musialam sie udac do dentysty, a, ze nie mam zadnych ciazowych dzinsow to chcialam sie wcisnac w biodrowki sprzed ciazy, jedne wsadzilam na tylek, ale takie co mi troche luzne byly przed ciaza, a te w ktorych chodzilam na poczatku ciazy to nawet mi na tylek nie daly sie wcisnac, makabra jaki grubas, wygladam jak slon,
 
Do góry