reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

ikusia 895 Ja również umówiłam się na wizytę na 8 stycznia i sama nie wiem czy to nie za wcześnie :) wychodzi 6 tydzień liczę że coś już zobaczę.

świąteczna kropeczka to może w 6 tygodniu już będzie widać :)
 
reklama
Dziewczyny macie juz jakies dolegliwosci? Mnie od okolo 1tyg mdli od rana do nocy brzuch sporadycznie pobolewa i jestem bardzo wyczulona na zapachy np. Suszona sliwka - uciekam nie mialam takich objawow z moim synkiem. Pierwsza ciaze praktycznie mialam bez jakichkolwiek dolegliwosci.
 
Witam wieczornie:)
matusia badzmy dobrej mysli,ale ja nie nasawiam sie na serduszko na 100 % bo to jednak bedzie miedzy 6/7 tc.Nie chce sie rozczarowac.
Ja mam tylko wstret do jedzenia i taka gule w gardle,a i bardzo czule i obolale piersi
A Wy dziewczyny bedziecie chodzic tylko prywatnie czy na NFZ ?? Ja sie wacham bo w 1 ciazy chodzilam prywatnie do 25 tc pozniej plamilam i skurcze i wyladowalam w szpitalu i w sumie pozniej to chodzilam do poradni przy CZMP i kilka razy bylam jeszcze w szpitalu w trakcie ciazy z powodu skurczy i skracania szyjki.A gin do ktorej chodzilam prywatnie nie pomogla bo jak cos sie dzieje to i tak panstwowy szpital tylko.
 
Też się zastanawiam czy prywatny czy na nfz. Pierwsza ciążę miałam prowadzona przez lekarza przychodni przy szpitalnej i nie narzekałam. Wydaje mi sie ze różnica jest tak ze u pryw. Mam zrobione odrazu usg a na nfz trzeba czekać no i nie ma kolejek. Ale jak jest jakiś problem to lekarz pryw odsyła do szpitala. Tak wiec zapisalam sie do lekarza nfz na 9.01. :-)
 
Ja dwa dni przed wigilipą czułam, że coś się dzieje....mdliło mnie, słabo mi było.....W pierwszych d13 twóch ciążach miałam koszmarne nudności....do 13tc....teraz mam tylko olbrzymią gorzkość, spinanie macicy, zawroty głowy....
 
Ja sie czuje jak na okres. Tkliwosc piersi i lekkie pobolewanie w podbrzuszu. Do tego chodze bardziej zmeczona. Na szczescie nic wiecej mi narazie nie dolega ;)
 
cześc, wiecie, ja sama jestem z bliźniaków, i nie powiem-miec siostrę bliźniaczkę to najlepsza rzecz na świecie, ale ja zachłanna nie jestem:] Jedno małe szczęście na razie mi wystarczy:]
Chociaż-jak będą bliźniaki-będę mega przerażona, ale też mega szczęśliwa.

Mi lekarz określił 6 tydzień i nie było słychac serduszka, mówil,że chyba slychac "lekkie tętno" ale nic mi wiecej nie mówił,bo jest po prostu zbyt wcześnie, ja się na szczęście nie nastawiałam,więc nie było rozczarowania.

A z objawów-zemdliło mnie tylko ze 2 razy, ale mam bardzo drażliwe piersi:/ i już mi urosły. Normalnie mam rozmiar 75 H, więc wyobraźcie siebie, jak teraz wyglądam, a jeszcze przecież piersi się powiększą:/ Śpię w staniku i ciągle się macam;) bo tak mnie bolą.

Dziewczyny-a cwiczycie coś? Ja zawsze staralam się by choc troche aktywna i teraz jeżdzę sobie na rowerze stacjonarlnym i dużo spaceruję. A wy?
 
Moja praca jest moja najwieksza aktywnoscia. Ostatnio wlaczylam sobie aplikacje i zmierzylam jaki dystans przechodze... po 8 godzinnej zmianie aplikacja pokazala prawie 17km...

Z tego co wiem to tutaj w szpitalach sa za darmo cwiczenia dla ciezarnych. Tak sie wlasnie zastanawiam czy sie nie zapisac?!
 
natka- fajnie masz. Korzystaj z takich zajęc jak masz możliwośc- na pewno nie zaszkodzą!
Ja mam niestety pracę biurową-siedzącą;/
 
reklama
Do góry