reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Witam wszystkie Wrześniowe Mamusie:)
Mam na imię Marta. Wczoraj dowiedziałam się, że jestem 6-7 tyg. ciąży. Narzeczony jest szczęśliwy, ja też się cieszę. Kolejną wizytę mam 9 lutego. Termin mam na początek września:-) Pozdrawiam wszystkie mamy:)
 
reklama
Mari, to jest suwaczek - możesz go sobie stworzyć na stronie Suwaczki na wszystkie okazje! - suwaczki.com wg wskazówek, które są na dole po prawo.
Następnie wracasz na stronę forum, u góry po prawo PANEL UŻYTKOWNIKA, dalej po lewo pod nazwą Moje ustawienia wybierasz EDYTUJ SYGNATURĘ, w okienku które wygląda jak do pisania posta musisz wkleić link ze strony na której stworzyłaś sobie suwaczek, musisz skopiować pierwszy link BBCode.

Mam nadzieję, że pomogłam :-D
 
Ostatnia edycja:
Hey kobietki :-) W dzień nie mam czasu kompa włączyć a wieczorem jestem padnięta :-( Podczytuję Was po trochu ale nie mam siły popisać.

Maja trzymam kciuki żeby zarodek jednak tam był.

Witamin na razie nie biorę żadnych. W piątek idę do ginka i jak coś zaleci to będę łykać.

Marta trzymam mocno żeby plamienie ustąpiło.

anulka ja jestem za częściowym zamknięciem grupy:-)

Madzialena też ciągle czuję jakiś ból i kłucie w brzuchu

Ja w pierwszej ciąży też nie wymiotowałam i jak na razie w tej się nie zanosi na szczęście ;-)

eeedyta mam podobny problem z przyjaciółka :-( Ona też bardzo chciałaby być w ciąży...Ma jednego synka który ma prawie rok ale ma chorobę genetyczną w której potrzebny był przeszczep szpiku i boi się, że w razie kolejnej ciąży było by to samo :-(

Mari mój gin robi usg genetyczne w 13 tyg ciąży
 
Witam z rańca:-)

gratuluję udanych wizyt!

u mnie w miarę tylko to nocne wstawanie do klopa mnie denerwuje, wczorajszy dzień babci udany, jeszcze w poniedziałek u starszego syna i spokój z imprezami na chwile:-)

udanego dnia!
 
cześc dziewczyny, witam i gratuluję nowym Mamusiom:)

ja jestem trochę podłamana, bo mam podejrzenie taksoplazmozy:/ Muszę iśc jeszcze do poradni, ale prawdopodobieństwo niestety jest:(
Strasznie się boję o moje Maleństwo:(

też mam koleżankę, która bardzo chce byc w ciąży,ale nie może. Powiedziałam jej o swoim stanie, ale przyjęła to ze spokojem i w sumie jest teraz jedyną osobą (nie z rodziny) która maksymalnie o mnie dba, pyta czy wszystko ok, każe się oszczędza itd. Jestem jej za to bardzo wdzięczna, bo domyślam się jak musi byc jej ciężko.

a jeśli chodzi o zamknięcie grupy-to była tylko propozycja. Ja osobiście bardzo uważam na to co piszę w Internecie, po nicku też mnie nikt nie rozpozna, ale też znam przypadki, gdzie dziewczyny były rozpoznawane i śledzone nawet:] wiem, że to skrajności, ale niestety są i tacy ludzie, którzy mają za dużo wolnego czasu i mogą uprzykrzyć komuś życie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry