reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

reklama
noo niestety teraz pozostało się tylko rozpakować a kiedy to już kwestia dni - na szczęście nie miesięcy..

ewka84
mnie właśnie denerwuje ta ciuciubabka skurczowa, bo raz dziady są raz ich nie ma, raz słabiej a raz skręcają że po ścianach chodzę ...
Może niepotrzebnie brałam tą luteine na początku września, bo sie ginka tych skurczy wystraszyła że to za wcześnie... już teraz się nie dowiem - trzeba czekać na rozwój wydarzeń :) i kibicować rozpakowanym :-)

Muszę M pogonić żeby sobie przypomniał jakie tam formalności trzeba papierowe zrobić po porodzie bo ja za tym latać nie będę miała głowy.
 
Mloda i piekna urzad trzeba zalatwic, dadza akt urodzenia,.pesel nadaja ajtomatycznie, w pracy zglosic bobasa do ubezpieczenia i w przychodni mu zalozyc karte:-) i tyle:-)

Dzisiaj nocka fajna chociaz po tym masazu szyjki strasznie bolal brzuch..sporo plamien,teraz juz jest ok,tylko brzuch boli...
Dzisiaj ktg w szpitalu.
 
Witam dziewczyny:) byłam wczoraj po skierowanie do szpitala, w piatek chca mnie juz polożyć jak nic nie ruszy. Byłam też na ktg w szpitalu, wszystko jest okej. skurcze bardzo nieregularne. i teraz codziennie na kontrolne ktg..masakra, już mnie to męczy.. 3 dzień po terminie i dalej nic!
 
Nikola mam nadzieję że skurcze zaczną być regularne :):)



tak wymasował tą szyjkę że brzuch od wczoraj boli... plamienie znowu dość intensywne do tego ze śluzem z krwią.. dzisiaj na ktg. A teraz idę sobie na sklepy coś kupić ładnego ;D bo w domu mi się już siedzieć nie chce
 
Czesc dziewczyny tak trudno mi usiąść i popisać normalnie. Czasem podczytuje Was ale nie jestem na bieżąco. Maleńka lepiej zjada niż siostra bo K. Cały czas wisiała na cycu a I. Daje trochę przerwy. Muszę więcej czasu poświęcać K. Bawić się z nią rysować i grać by nie czuła się gorszą. Siostrę przyjęła nieźle tylko mało delikatnie. Za mocno Przytulala i glaskala z resztą myślała ze zaraz się będą bawiły. Krzyczy przy niej dużo i generalnie trzeba uważać bardzo bo nigdy nie wiadomo co jej przyjdzie do głowy.

Ja całkiem nieźle poza tym ze puścił mi jeden szew i od Nowa zaczęło boleć krocze. Jestem gorzej zsxyta niż przy pierwszym porodzie. Waga +3kg niż przed ciążą.
Właśnie cycujemy i pisze z tel. Dlatego przepraszam ze tak nieskladnie i tylko o sobie.
Gratuluję wszystkim rozpakowanym a tym w dwupaku życzę łatwych porodow!
 
Ewka no to jest szansa ze i u Ciebie cos ruszy:-) super:-)

Dżejka nie przejmuj sie normalne ze czasu na forum brak bo z dwojka to jest co robic :-) najwazniejsze ze Iga dobrze przyjeta:-) z.czasem.sie i bawic beda:-):-)
A bylas u.lekarza z tym kroczem??
 
reklama
Kaha nie byłam. Teraz już nieco lepiej.

Ewka no może nareszcie pojawią się u Ciebie zwiastuny porodu bo wyglądało na to ze chcesz chodzić tak do Bożego Narodzenia :) tak obawiała się upałów i innych przypadłości a tu tak gładko wszystko przeszło ze teraz to już z górki tym bardziej ze starszaki w szkole!
 
Do góry