reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

reklama
Witam. Wczoraj lekarz mówił że jeszcze porodu nie widać a od wczoraj wieczora miałam ból pleców w krzyżu i skurcze Ale co 20 minut więc poszłam spać. Dziś rano krwawy śluz ale nie wiem czy to po badaniu czy czop cały dzień skurcze sporadyczne i ból krzyża nadal. I teraz znów chyba czop. Może coś powoli się ruszy
 
Ewka nic.nir kupilama ale nie siedzialam w domu hehe :-) czekam wlasnie na.swojego lekarza jestem po.ktg.

Malina jesli.cir badal to pewnie plamisz bo badaniu:-).tak tak mam. Ja skurczy nie mam,ciagly bol brzucha..

Dzejka no wlasciwie to tak,powoli.bobasa trzeba oswoic z powietrzem :-)
 
Witam dziewczyny ;) a wiec juz wypisali Nas ze szpitala wczoraj. Kryzysowa noc. Maly plakal non stop a ja z Nim :( wiec ściągnelam mame do siebie. I o wiele leppiej. Co do poroodu traumaa na cale zycie. W czwartek w nocy w szpitalu zaczelam krwawic czyli porod zaczal sie zblizac wielkimi krokami o 10 zabrali.mniee na porodowke. Skurcze lajtowe myssle co tam urodze rozwarcie 1,5 cm. Z godziny na godzinee skurcze robily sie nie do zniesienia, prysznic chodzenie nie pomagalo. Przyszedl lekarz powiedział ze nie moze zrobic znieczuleniaa bo jeestem na Niego uczulona. A ja az klnelam, taki bol. Podlaczyli mnie pod ktg ale jaa tak skakalam ze niee dalo sie zrobic, bratowa trzymala mi aby slyszec tetno małego ja wiszczalaam aby to odlaczyla ale ona twardo trzymala. Pozniej juz wszytsko jak w filmie myslalam ze umieram z bolu mallemu zaczelo tetno szybko spadac. W piec minut bylam na sali.operacyjnej. Maly urodzil sie podduszony. Mial tylko 6 pkt. Byl za.duzyy jakk na mnie. 3920'gram i mial duza.glowke.a.ja mala.miednice. Ale Dzieki Bogu wszystko jest ok. Zrobili usg brzuszka i glowki i wszytsko wyszlo prawidłowo. Teraz trzeba sie modlic aby malutki rrosl duzy i zdrowy ;) Kocham Go nad zycie ;)
 
Pauluss fajnie że już w domu powoli się nauczycie siebie :) najważniejsze że jesteście cali i zdrowi:):)

Ja po ktg. Tętno w porządku. Skurczy brak. Ani jeden się nie zapisał. Lekarz powiedział że plamienie i ból brzucha jest wskazany po jego badaniu i żebym czekała może się rozwinie.. masaż sutków trzeba wcielić w życie ;D
 
A u mnie nic zero postępu ból jak był tak jest ale widzę ze hormony spadają juz bo wracają moje problemy z przed ciąży mam lojotokowe zapalenie skóry i przez całą ciążę cera super a od kilku dni masakra
 
reklama
Do góry