reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Natalia ochrzcic dziecko to ich obowiazek,ja tez mam cywilny i Corke chrzcilam jak miala trzy latka ksiadz nas tylko poprosil zebysmy wzieli koscielny.Tesciowa.....wspolczuje.

Motylek ja jem wszystko wedzony losos tez idzie,ostatnio jadlam grochowke i nic sie nie dzieje.
 
reklama
Motylek1985 ja praktycznie nic nie jem bo mały jest uczuleniowcem i nie sądzę ze jaka kolwiek osoba by to zniosla. Jem tylko marchew, buraki, ziemniaki, makaron, wieprzowina, krolik i chleb a i dzem jagodowy. Nawet wedlin nie jem wszystko gotowane. Wiec powiem Ci ze jest masakra. Ale lekarze mówią ze jak przejde na butelke to uczulenie jeszcze bardziej sie nasili u Niego wiec wole karmic piersia.

Doris ksiądz nie ma o obowiazku ochrzcic i moze odmówić udzielnia chrztu. Tylko ja uwazam ze nie ma co karac dziecka za to ze rodzice nie maja slubu koscielnego. To nie jego wina.

Ja mam dziewczyny inny problem. Moj maly traktuje ojca jak powinnien traktowac matke. I jak nawet mocno placze i probuje go uspokoic to nic to nie.daje dopoki tatus go nie wezmie. Tak sammo tato go lula bo u mnie nie zasnnie. Ze mnaa nie gaworzy niee smieje sie. A do męża i innych az na glos sie smieje i jestt mi przykrro.
 
Motylek1985 ja praktycznie nic nie jem bo mały jest uczuleniowcem i nie sądzę ze jaka kolwiek osoba by to zniosla. Jem tylko marchew, buraki, ziemniaki, makaron, wieprzowina, krolik i chleb a i dzem jagodowy. Nawet wedlin nie jem wszystko gotowane. Wiec powiem Ci ze jest masakra. Ale lekarze mówią ze jak przejde na butelke to uczulenie jeszcze bardziej sie nasili u Niego wiec wole karmic piersia.

Doris ksiądz nie ma o obowiazku ochrzcic i moze odmówić udzielnia chrztu. Tylko ja uwazam ze nie ma co karac dziecka za to ze rodzice nie maja slubu koscielnego. To nie jego wina.

Ja mam dziewczyny inny problem. Moj maly traktuje ojca jak powinnien traktowac matke. I jak nawet mocno placze i probuje go uspokoic to nic to nie.daje dopoki tatus go nie wezmie. Tak sammo tato go lula bo u mnie nie zasnnie. Ze mnaa nie gaworzy niee smieje sie. A do męża i innych az na glos sie smieje i jestt mi przykrro.

Przepraszam ale bardzo rzadko zaglądam.
Jak objawia się U Was alergia? Byłaś na testach?
 
pauls rozumiem cię doskonale.. ja przy pierwszym synku to przeżyłam.. jadłam tylko 4 produky przez pół roku... z mięsa tylko królik bo wszystko go uczulało nawet jabłko!
Trzymaj się

motylek super, że u was ok.

pozdrawiamy :)

Wychodzicie w wichury na dwór? strasznie wieje i się zastanawiam
 
My wychodzimy,mieszkamy w Nl.i tu wieje czesto,musialabym od jesieni do wiosny w domu siedziec. Stawiamy budke i oslonke na gondole i ruszamy. A jak musze wlozyc fotelik sam, w stelaz to zakladam folie p.deszczowa jak mocno wieje.
 
Kołtunek my wychodzimy praktycznie codziennie. No chyba ze tak wieje ze jest ryzyko ze dach zerwie z domu, lub drzewo z korzeniami w nas pierdyknie. Lub tak leje ze swiata nie widac.
 
Ja tez wychodzę codziennie, nie ważne jaka pogoda. wczoraj mały skończył 2 miesiące - tylko raz odpuscilismy spacer w tym czasie bo lało i wiało jakby huragan był, ale tak to wychodzimy i w deszcz i w wiatr

Zajoba bym dostała siedząc z nim całe dnie w domu sama...
 
Dzejka u mojego alergia objawia sie silnymi odparzeniami i ranami na pupie. Zarazz wyskakuje ciemieniucha na calej glowie i krostki na szyi i na policzkach. Jak na poczatku nie wiedzialam ze to może byc od jedzenia bo niby dlaczego cale ciało ma śliczne gladziutkie a tylko na twarzy sie pojawialo uczulenie i jadlam dalej masło wedliny kawalek.sera białego to.w.pewnym momencie maly wygladal jak poparzony caly czerwony skora schodzila. Masakra. Mussielismy az sterydy zaczac uzywac. A teraz nowe produkty wprowadzam co dwa.tygodnie i obserwuje. Poki co zjadlam.skrzydelka i znowu ta sama historia.

Dziiewczyny ja na spcery nie wychodze jaak wieje bo juz przerobilismy zapalenie uszka ;/ masakra placz.wiecej nic
 
reklama
Do góry