reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Co do nocek. Wyjdzie ze mnie patologia pełną gębą ale ja od 22 do 5 nie przewijam dzieci. No chyba że się przesika albo kupsko. Po pierwsze dziecko każdym ptzewijaniem się rozbudza. Po drugie te pieluchy mieszczą to co tam si€ zbiera i moim akurat nie przeszkadza. To powoduje że miki budzi się w sumie tylko raz miedzy ta 22 a 5 chyba ze ma kryzys to dwa razy. Tak samo robilam z Bartkiem. Z Kacprem po jakichś 3 msc gdy nie mialam juz sily wstawac co godzine karmic przewijac i lulac...
 
No hej zaraz was poczytam

Szwy ściągnięte, mały kochany, pranie zrobione i już wymuszone w suszarce, nawet byłam w smyku i kupiłam małemu tego cieplnego pajace i super czape hihi
Moje samopoczucie lepsze mam jeszcze chwilę słabości aby sobie poplakac ale jest lepiej, zatoki schodzą więc już może ciut oddychać!!! Fajnie było spotkać się z lekarzem mam jeszcze wizytę 6 października i koniec ciąży, ostatnio mówię do męża że już mnie nikt od środka nie kopię a on na to żebym zapamiętala do konta życia bo już raczej w ciąży nie będę Hehe biedny dostał po dupie hihi
 
reklama
Do góry