reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Na pewno będzie dobrze, trzymam kciuki! Ja 8 mają będę mieć wyniki amiopunkcji i też mam nadzieję że będą dobre :-)
O Artur to był nasz typ gdyby był chłopiec [emoji3531] racja zdrowie najważniejsze. Ja mam na początku maja badanie, no coś lekarz zobaczył na jednej nerce u malutkiej. Druga zdrowa na szczęście.
 
reklama
Ja z innej beczki. Rozumiem rozstępy na późniejszym etapie ciąży.. ale ja w 18 tygodniu ciąży mam popękane naczynka na piersiach, całe siatki, czy to normalne? 😑
 
Dziewczyny na zaparcia kiwi lub woda z cytryną ciepła na czczo. Testowałam. Kawa też pomaga.

PS te, które znają płeć, macie imię dla dziecka?
U nas na 99% dziewczynka więc będzie Asia. W domu mam trzyletniego Tymka.
Czy w ciąży można pić dużo wody z cytryną ? Na ok 1,5-2 l wody wciskam sok z 1 cytryny i dodaje miód. Jakoś odrzuca mnie teraz od samej wody mimo, że zawsze dużo jej piłam ,ale chętnie za to piję z cytryną. (Wit C uszczelnia naczynia więc czytałam , że nadmiar Wit C może szkodzić bo mniej dociera do dziecka przez szczelne naczynia ...dlatego się zastanawiam nad tą wodą z cytryną).
 
Ja miałam na brzuchu w 3 trymestrze w 2 ciąży, teraz 3 ciąża i już się pokazują. U mnie to są takie niteczki czerwone ale tylko po prysznicu. Nie zrobiły się z tego rozstępy ostatnio, zobaczymy jak będzie tym razem :-)
Ja z innej beczki. Rozumiem rozstępy na późniejszym etapie ciąży.. ale ja w 18 tygodniu ciąży mam popękane naczynka na piersiach, całe siatki, czy to normalne? [emoji58]
 
Dziewczyny na zaparcia kiwi lub woda z cytryną ciepła na czczo. Testowałam. Kawa też pomaga.

PS te, które znają płeć, macie imię dla dziecka?
U nas na 99% dziewczynka więc będzie Asia. W domu mam trzyletniego Tymka.
Aleksander a jeśli dziewuszka to Laura lub Pola. Od 10 lat miałam wybrane imiona Inga lub Julian, ale nie przeszło 😅

Czy w ciąży można pić dużo wody z cytryną ? Na ok 1,5-2 l wody wciskam sok z 1 cytryny i dodaje miód. Jakoś odrzuca mnie teraz od samej wody mimo, że zawsze dużo jej piłam ,ale chętnie za to piję z cytryną. (Wit C uszczelnia naczynia więc czytałam , że nadmiar Wit C może szkodzić bo mniej dociera do dziecka przez szczelne naczynia ...dlatego się zastanawiam nad tą wodą z cytryną).
Ja piję. Skrawam pol cytryne, świeże liscie miety i zalewam na noc przegotoeaną wodą
Na rano jak znalazł i problemów z zaparciami pezez to nie mam
 
Aleksander a jeśli dziewuszka to Laura lub Pola. Od 10 lat miałam wybrane imiona Inga lub Julian, ale nie przeszło [emoji28]


Ja piję. Skrawam pol cytryne, świeże liscie miety i zalewam na noc przegotoeaną wodą
Na rano jak znalazł i problemów z zaparciami pezez to nie mam
Ok, dziękuję :)...też na miętę poluję bo z miętą też pyszna
 
reklama
Do góry