reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Dzięki;) nie jest łatwo spanie po 5h z pobudkami a fasola w brzuchu powoduje że spałabym najchętniej z 9 h. Ale co mnie nie zabije to wzmocni. Z Kostka zrobiła się taka klucha, nie daje rady trzymać go na rękach bo mam zadyszkę i słabo mi do omdlenia..
 
reklama
Torunianka93 - Gratulacje !! Kolejne szczęście w drodze ;)
U nie jeszcze 2,5 kg i wróci moja waga sprzed ciąży ;) U nas są piski, gaworzenie i coś ala dziadzia :)
Mała już zaczyna przechodzić np od stołu do kanapy ( trzyma się rączkami ). A tak to etap zafascynowania psem ;) Waży 8 kg w dalszym ciągu. Tu macie jak stoi w wózku ;)
 
A więc Torunianka ogromne gratulacje i 9 nudnych miesięcy Ci życzę Fajnie będziesz miała mała różnicę między dziećmi A jak syn się czuję?


Rielle twoja malutka urocza i waży tyle co moja bo moja tylko pół kilo mniej

Maruda twoja tak jak moja mała na tym samym etapie moja też jeszcze się chwieje ciekawe kiedy zaczną raczkowac albo chodzić
 
Synek dobrze, wciąż jest na lekach żeby nie było ataków padaczkowych. Ostatnio były epizody bezdechu, ale to spowodowane najpewniej zapaleniem oskrzeli no i wszystko trzeba przeżyć. Teraz Waży 8,4 kg jest klucha i co go biorę na ręce to aż mi się w głowie kręci. Poza tym cwaniakuje wszędzie dookoła się obraca, nie raczkuje ale próbuje się podnosić do siedzenia i czasem się zaprzeczyć jak do stania. Ale uśmiechnięty bobo , lubi gaworzyć a ja go słuchać ;)

Rielle piękna księżniczka, lubi pozować? Mój od razu wielkie oczy i muszę chować telefon vy zrobić jakieś ładne ;)
 
Torunianka93 - Nie lubi pozować ale zabrać mi telefon jak najbardziej. ;) No niestety ja mam już armagedon raczkujący szybciutko w każdą stronę świata. A jak wasze dzieci reagują na wózek ? Bo Gośka ma już problem posiedzieć więcej niż godzinę a przecież taka ładna pogoda...
 
Ja niestety nie mam pojęcia wczoraj pierwszy raz wyszliśmy na dobre pół godziny po zapaleniu oskrzeli , chociaż końcówka jeszcze nas trzyma ale z takiej pogody skorzystać trzeba ;)
Kostek to obserwator więc patrzy tak długo na spacerku aż mu się oczy zakleją..;)
 
Moja Karolinka lubi jazde w wozku,czasem uśnie,a jak nie to ogląda albo śpiewa po swojemu :)
Ostatnio mało wychodzimy bo pogoda do kitu...
 
Dziewczyny a powiedzcie mi wasze dzieci mają jakieś uczulenia tzn mojej lenie wyszły takie dwie plamki pod ustami i z nich codziennie schodzi skóra byłam u lekarza dostałam kropelki po których cały czas spał a nic nie mówiła więc nie dawałam jej tego potem kupiłam maść ze sterydem ale tylko można tego używać 3 dni zeszło ale znowu wróciło jutro idę po skierowanie do dermatologa ale jest bardzo ciekawa na co może mieć uczulenie . Bo ani ja ani mój partner nie jesteśmy na nic uczuleni

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Amcia moja mała co chwilę wysypane zaczerwienienione i suche policzki wciąż na coś uczulona ja Narazie nigdzie nie chodzę co uczuli to odstawiam i jakiś czas nie daję potem znów próbuje wracać niczym nie smaruje tylko używam kremów
 
reklama
Ale moja ma dziwne te uczulenie bo tylko 2 plamki po dolną warga i z nich schodzi skóra . Niby alergia nie musi sie od razu pojawić może po czasie tak słyszałam zobaczymy czy sie jutro dodzwonię do jakiego kolwiek dermatologa... Bo ostatnio do okulisty było ciężko .

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry