reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Ja też tak mam ;) To atopowe zapalenie skóry ;) Natłuszczać mocno, najlepiej jakimś naturalnym olejkiem ;) Bez tych chemicznych badziewi ;) Albo tak jak dzieciaczka tym kremem co używasz .
 
reklama
Ja też tak mam ;) To atopowe zapalenie skóry ;) Natłuszczać mocno, najlepiej jakimś naturalnym olejkiem ;) Bez tych chemicznych badziewi ;) Albo tak jak dzieciaczka tym kremem co używasz .
Ale schodzi też skóra w tym miejscu i gdzie to ma ? Bo moja tylko pod ustami

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Znaczy myślałam że Tobie to wyskakuje :) Ja mam czasami podobne, na brzuchu zazwyczaj. Gosia miała podobne koło szyi i uszek.
 
Dzisiaj miałam iść do dermatologa ale odwołali wizytę a czekałam 10 dni . Lenie niby trochę zeszło lecz ja jeszcze widzę jak skórka mała schodzi z tej czerwonej plamki. Nawet pediatra powiedziała że nie wiadomo od czego ..

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny,co dobrego u Was słychać?
My jesteśmy po chrzcinach,wszystko się udało całe szczęście.Mamy też pierwszego premierowego ząbka.
Czy wasze maluchy też przy ząbkowaniu często mrużyły oczka?
 
Hej [emoji4] moja już na 3 ząbki mów i tata mama baba robi papa mówi da jak chce jeść i pruboje już chodzić [emoji57]moja przy zabkowaniu nie mruzyla oczu tylko chciała być cały czas noszona na rękach

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
20170618_122535.jpg

A tu moja żabka [emoji173]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 20170618_122535.jpg
    20170618_122535.jpg
    100,7 KB · Wyświetleń: 621
reklama
Zabieracie moze dzieci do piaskownic na placach zabaw?Zaświtał mi dziś taki pomysł bo moja Karolka aż się trzęsie jak dzieci widzi ale nie wiem czy nie za wczesnie? :/
 
Do góry