reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Pierwsze pół dnia w domu za nami... nie powiem ze było super ale źle tez nie było. .. ale miałam chyba z milion spiec z moim... hehe lajf[emoji14]widzę ze on sam hustawke nastrojów ma niezłą.
Generalnie mały w tej chwili wykapany, najedzony śpi. .. chwilo trwaj ;)

India łącze się w bólu sutkow z tobą. .. jak młody zaczyna ssać to mam ochotę go ugryźć z bólu[emoji14]mam nadzieje ze to przejdzie...

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
jestem normalnie zalamana wielkoscia swojego brzucha.... juz mi jest ciezko robic wiekszosc rzeczy.... nie wspomne juz o zmianie boku w nocy.... dzis w nocy jak sie przewracalam z lewego boku na prawy to trwalo to tak dlugo ze zasnelam na plecach.... tragedia.
w srode na 16:45 wizyta u gina

[emoji173] Irminka [emoji173] tp ok 27.01.2017r.
 
Hej dziewczyny witajcie tego pochmurnego, deszczowego dnia :) gdyby nie przedszkole to nic by mnie siłą z łóżka nie wyciągneło ;)

Kulcia i jak ucho?? dziś laryngolog tak??

Życiowa bo dla twojego to debiut tatusiowy z takim maluchem nie?? to wiesz - pewnie chce sie trochę wykazać :)

Nuśka - super że z maluszkiem wszystko ok :) :) teraz już można sie powoli za wyprawką rozglądać :)

MałaMI hehe może ci tam duża dzidzia rośnie?? Ja też na początku miałam wrażenie że strasznie szybko rośnie mi brzuch ale potem jakoś sie unormował i przystopował i teraz nawet od niektórych słyszę że wcale nie mam takiego dużego ;)

Nadziejka biedna :( ja obstrawiam albo nietolarancje laktozy (stąd te bóle brzuszka) albo białka - bo chyba pisałaś że miał wysypkę nie?? u nas sie tak właśnie objawiła...

KasiaMarysia - Madzia chciała waszą cierpliwość przetestować pewnie :D jak noc??

India sutki cały czas bolą?? kurcze to mnie najbardziej przeraża przy kp... ja karmiłam kilka dni raptem a sutki miałąm straszne :/
 
A my byliśmy wczoraj na tych warsztatach Bezpieczny Maluch - powiem wam super sprawa!! :) Kilka osób było z dzieciaczkami, większość kobiet w ciąży. Jak dla mnie niektóre rzeczy były już wiadome ale dla mam które będą miały pierwsze dziecko to np. pokazanie prawidłowego montażu fotelika w aucie czy dziecka we foteliku to super sprawa :) przykładowy pokaz porodu w wykonaniu położnych też fajny hehe - nie będę go przeżywać na żywo to chociaż sie z moim śmialiśmy że taki obejrzymy :)
Głównie było o pierwszej pomocy przy zachłyśnięciu i bezdechu. I właśnie mówili że zachłyśnięcie najczęściej przydarza sie do 2 tyg życia. a bezdech może występować do skonczenia 2 lat i to jest normalna sprawa.

Reklamowała sie marka Palmers z kosmetykami dla kobiet w ciaży, dawali próbki. dostałam też smoczek firmy Mam Baby dla malucha. No i w losowaniu wygrałam poduszkę - podróżnika dla dziecka - taki mały rogal pod szyjkę na podróż :)
 
Hej :)
Viola taaa wykazać. W nocy juz panikowal żeby jechać do szpitala bo mały dał koncert od 3 do czwartej[emoji14]
I nie przetłumaczysz ze taki maluch to musi się wyregulować ze wszystkim i z jedzeniem i ze spaniem i nauczyć się wszystkiego itp.
Zresztą ja sama nie pamiętam już jak to wszystko było z Marysia ale młody jest bardziej wymagający chyba hehe no o ryczy a jak ryczy to znaczy ze będą baki albo kupa[emoji14]Ej ja mam mu dawać pierś za każdym razem jak ma taką fazę? Bo smoczka skubaniec nie chce czym jestem przerażona trochę. .. chciałam kapturkow pouzywac bo suty bolą to gdzie tam akcja pt "będę się darł i trzęsł póki nie ściągniesz tego czegoś z mojego jedzenia"...
O 6 wzięliśmy go do siebie w ogóle i śpi jeszcze... nie wiem czy mu zimno nie było. .. my sami teraz się uczymy tego mieszkania pod względem ogrzewania. ..
Kurde tyle pisałam wam ze kawa mi wystygla[emoji14]
No i wcześniej musiałam pieluchy poprasowac bo wszystkie wczoraj zarzygal bo ulewal. ..
Hmmm aaaa miałam wam jeszcze napisać ze on ma jakąś super moc ten mój syn sika na odległość we wsztstkich kierunkach hahaha wczoraj obsikal mnie siebie ścianę za sobą pościel w łóżeczku przewijak i dywan o_O
Ok idę jeść śniadanko :)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Viola, super, ze warsztaty sie podobaly :-)
Mala nam sie w nocy zachlysnela :-( na szczescie sie obudzilam i na szczescie to nie bylo az tak straszne jak wtedy. W ogole zauwazylam, ze jej takie zachlysniecia sie zdarzaja, ze nawet 2 godz po jedzeniu jej sie cofa do przelyku :-( kurcze, moze ma refkuks??? Ale refluks to chyba od razu by jej sie cofalo albo by ulewala, a ona nie ulewa....
Co do rosnacego brzuszka w ciazy, to mi tez zaczal rosnac szybko i kazdy sie dziwil, ze taki duzy, a pozniej- jakos w 3 trymestrze przystopowal i nie byl jakis najwiekszy. Znacznie wiekszy przy Radku mialam

Sutki bola, oj tak... Na pewno nie tak bardzo jak w szpitalu czy pierwszym tygodniu, ale momemnt przytawiania daje sie odxzuc, bo mala zaciska szczeki na maksa...

Adrianka [emoji173] 24.09.2016
godz. 10:20
2870 g, 53 cm
 
Zyciowa, ja daje swojemu darciuchowi cycka jak tylko chce, czyli nawet co 40 min.
Czytalam gdzies, ze po miesiacu ta faza powinna minac. Mam nadzieje, bo ja nie jestem w stanie nic zrobic...
Martwie sie, ze Radka zaniedbam :-( masakra


Adrianka [emoji173] 24.09.2016
godz. 10:20
2870 g, 53 cm
 
reklama
Zyciowa hehe musi sie chłop nauczyć obsługi dziecka ;) ja po 3 latach a boję sie że niczego nie pamiętam a co dopiero Ty czy India :) nie pomogę z przystawianiem do cyca bo nie wiem :( wiem że moja szwagierka przstawiała małego kiedytylko chciał to potem miała problem bo non stop na cycu wisiał. no ale Tymon malutki jeszcze...

India kurcze musie sie jej coś cofać skoro po takim czasie od karmienia sie krztusi... a może podłóż coś pod materac?? poczytaj o tym refluksie
 
Do góry