reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Ja słyszałam tylko o bebilonie.

atdctrd8ammce1aq.png
 
reklama
tak was czytam o tych nosidlach i chyba sproboje sprzedac swoja chuste i kupic takie nosidlo jak ma kulcia. Kulciu ile dziecie mozna nosic w takim nosidle?
cudne dzieciaczki.
Amelajda ma wysypke na buzi i glowce.... albo czekolada, mleko albo od pieluch tetrowych to ma. bo wsumie nigdzie indziej nie ma wysypki.... a pieluchami to tyljo wlasnie buzia i glowka jest dotykana.
w sobote urodziny mojego dwulatka a w niedziele Amelcia konczy 2 miesiace. musze okna umyc... jak narazie lece chate ogarne bo tu taki kurz ze szok.... jutro chyba torta zrobie (motyw baranek shaun)
 
India zobacz na stronie enfamil bo kiedys mialam saszetki tego mleka. dobra wl odkurzacz to moze Amelka sie troszke uspokoi bo troche marudzi
 
reklama
a tak serio to mamy pościel i ochraniacz (nie wiem po co teraz on tam jest xd ) i kocyk gdzies z boku bo mi zimno czesto i skarpetki zapasowe i zawsze pieluszke i chusteczki i z woda morska i maścia majerankowa i ze dwie paczki chusteczek i fride i psikacz na dziasla i zapasowy smoczek i jakies grzechotki i pieluche tetrowa [emoji14] ale dla mnie lozeczko to zapasowa przestrzeń na wszystko co moze mi sie przydać a nie bedzie mi sie chcialo wstawac po to xd

 
Do góry