reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o benefitach

M

Marlene

Gość
Czy ktos z was staral sie o becikowe a dokladnie o Sure Start Maternity Grant ??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja skladalam o to i dostalismy chociaz ze wszystkim ledwo zdazylam do ukonczenia trzeciego miesiaca zycia Nikusia:tak:
 
Wniosek sklada sie 11 tyg przed planowanym porodem do 3 miesiaca po porodzie takze juz mozesz spokojnie skladac:tak:
 
I ja sie staram,ale wlasnie otrzymalam list z decyzja ze nie dostane bo dostaje jakies dodatki dla niepelnosprawnych:szok:skad oni to biora:no:
Terza musze do job centre po kolejna aplikacje....
Bede walczyla bo mi sie nalezy:-)
I ty zloz aplikacje bo warto.
 
Ja tez im dwa razy wysylalam aplikacje - koszmar ale w koncu sie udalo:tak:
wogole na poczatku w job center nie chciala mi dac nawet aplikacji bo niby sie nie nalezy!!! ale sie wyklocilam no i bylo warto bo to w koncu nie jest 50funtow ale juz na cala wyprawke:tak:
 
Udala mi sie dodzwonic do job centre i wiem dlaczego nie przyznali mi kasy,
jak jestes sama i nie pracujesz to dostaniesz od razu,ale jak masz pracujacego meza to dopiero jak urodzisz to dostaniesz,
takze majac pracujacego meza lepiej zlozyc papiery po porodzie ale nie pozniej niz 3 miesiace po.
 
Udala mi sie dodzwonic do job centre i wiem dlaczego nie przyznali mi kasy,
jak jestes sama i nie pracujesz to dostaniesz od razu,ale jak masz pracujacego meza to dopiero jak urodzisz to dostaniesz,
takze majac pracujacego meza lepiej zlozyc papiery po porodzie ale nie pozniej niz 3 miesiace po.


To dziwne :szok: ja dostalam przed urodzeniem sie maluszka, o niczym takim nie wspominali, moze sproboj jeszcze raz sie dowiedziec:tak:
 
Musialabym pisac jakies uzasadnienie dlaczego nie zgadzam sie z decyzja,
a kilka znajomych mialo tak samo jak i ja,poczekam zostalo tylko 5 tygodni:-)
 
reklama
Dziewczyny podstawa aby w ogole dostac te pieniadze jest fakt ze musicie pobierac choc jeden z tych zasilkow:
Income Suport (zasiłek dla bezrobotnych)
Child Tax Credit
Working Tax Credit

Job Seekers Allowance ( zasiłek dla osób poszukujących pracy)
Pension Credit
Bez tego ani rusz,wystarczy troche poczytac w necie
Jobcentre Plus - Working Age Benefits Social Fund Sure Start Maternity Grant
 
Do góry