reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Wszystko O Karmieniu Piersia I Butelka

SZMINKA - ja sobie tak mysle ze Emilcia moze wiecej potrzebuje teraz jedzonka bo od jakiegos czasu wiecej sie rusza no i w zwiazku z tym wiecej spala:tak:
Zeby na mojego Kube to tak dzialalo:sorry2:
 
reklama
i wecie co po tej obfitej kolacji spala od 19.30 do 8.45:tak::-D:-)mam nadzieje ze juz tak pozostanie...chyba kanapeczke wlacze na stale do kolacyjki:tak:
 
M-ktosiu, kurcze gdzies mnie pytalas o to ile sie moj szkrab w nocy budzi, ale nie moge znalezc... Czy ja slepa jestem czy zakochana, bo w ciazy to jeszcze nnie ... chyba... nie napewno nie.... jeszcze nie hihihihihi

A wiec Dawid idzie spac o 20 i miedzy 3:30 a 5:00 budzi sie na mleczko. Najada sie w 10 minut i spi dalej tak do 7 czasem 8. Czasem jednak ma takie nocne krzyki trwaja od paru sekund do kilku minut sa one przez sen. Juz nauczylam sie je rozpoznawac i nawet nie wchodze do pokoju, bo jak sie zbudzi to wtedy juz klops bo i piers i noszenie i kolysanki i zmiana pieluszki i mama i tata wszystko inne nie pomaga, wtedy zaczyna sie koncert.

Jesli pytalas o cos wiecej to prosze napisz jeszcze raz bo zasleplam normanie...
 
kasirka ja tez podaje i chyba tez od 6 m-ca...sama swiadomie nie dalam ale kupilam deserek z dodatkiem zboz i potem jak wyrzucalam sloiczek przeczytalam na etykietce ze byl gluten i tak juz zostalo...i makaronik jemy a tam tez gluten chyba co nie? a ty dawalas juz rsolek i co tak bez makaronu?
 
no bez, z ziemniakami.....mój mąż ma celiakię i je pieczywo bezglutenowe, oby tylko mały nie odziedziczył.Podobno ta choroba jest od wczesnego wprowadzenie glutenu ale napewno każdy organizm inaczej to toleruje....ja narazie jakoś uważam na to i cztałam że najwcześniej to po 10 miesiacu wprowadzać:tak: ale jak to jest to nie wiem:sorry2:
 
Z tym glutenem to co chwilę jest inaczej. Teraz podobno jest taka szkoła, żeby wprowadzać od 6 miesiąca w postaci kaszki mannej. My uważamy, bo mała jest alergiczką... Jak dałam jej do jedzenia makaron to ją wysypało tylko nie wiem czy od glutenu, czy od jajek:confused:
 
reklama
Aniu ja daje NANa ale nie zmieniam, bo o ile mi wiadomo to kolejne jest Nestle Junior (bo czy jest NAN3?) a ten jest dopiero po roczku. A Ty planujesz zmienic mleczko?
 
Do góry