reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu ;)

płaski brzuch, ta... ;) Minęły czasy. piersi tez znikły. Zawsze miałam problem ze zbyt wielkim rozmiarem, a teraz... 'Gdzie masz cycki?" pytają koleżanki :tak:

gosia, ja mojej Hanuce kilka razy dałam próbować ciasta drożdżowego - nie smakowało niestety, bo z pieczywa to ona tylko buły by wcinała, na śniadanie, obiad i kolację. Już nawet zupy bez buły nie ruszy, a podwieczorek do jogurtu też szła buła, ba nawet banana potrafi zagryźć bułką:-D Natomiast same drożdZe - entarol z wodą mogłaby pić litrami!
Te smaki dzieciństwa....

Dobra, przechodzimy okropne choróbstwo, antybiotyk itd, padam. Buźka!
 
reklama
A ja z cycami mam na odwrót..Zawsze góra r.38 ;-) (cyce) teraz 42 :szok: i ostatni też za mały...I raczej mi nie zmaleja bo po Lolku tez zostały...
 
U mnie biust niestety powiększył sie o jakiś rozmiar. Wszystkie przed-ciążowe staniki są do wyrzucenia :-( Brzuch wrócił w miarę do stanu normalnego. Jak stoję, to jest jak przed ciążą, ale jak siadam, czy się schylam, to widzę, że się zmienił :baffled:
 
Wczoraj próba podania soku z wyciśniętej pomarańczy - a fe! ;-)
Wszystko wypiła mama.

Mój wielce optymistyczny małżonek na śniadanie zaserwował małej 3 parówki!!! Całe szczęście te malutkie, niby dla dzieci.

ile razy w tygodni można dawać jogurt naturalny?
 
reklama
Do góry