reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik testu:( Ciaza?

Dołączył(a)
29 Grudzień 2017
Postów
11
Karmię Piersią i nie mam okresu. Od jakiegoś czasu dziwnie się czuję ale może mi się tak wydaje. Tydzień temu miałam plamienia kilka dni śluz z krwią tylko na papierze. Wczoraj z ciekawości zrobiłam test wieczorem, wynik raczej negatywny przy słabym świetle spojrzalam i test odłożyłam A dziś rano ujrzalam takie coś??
20190323_085957.jpg
 

Załączniki

  • 20190323_085943.jpg
    20190323_085943.jpg
    1 016,2 KB · Wyświetleń: 472
reklama
Jak na początek beta jest ok ,ale żeby być pewny należy ją powtórzyć po 48 godz lub 72 , później już ciężej to stwierdzić , a co lekarz na badaniu powiedział ?
Lekarz na początku zlecil tylko wykonanie bety. Po wywiadzie ze mną (przejścia w poprzednich ciążach) wykonał usg. Powiedział że coś tam widać.
 
reklama
Tak mam dzieci. Problemy w każdej ciąży miałam. Teraz dostałam duphaston i mam się oszczędzać. Mam nadzieję że wszystko rozwija się tak jak powinno, a te coraz bledsze testy nie mają znaczenia.
 
Testy mogą wychodzić różnie. Wystarczy, że test nie jest robiony, pierwszego porannego moczu, albo że piłaś dużo wody i jest bardzo rozcienczony i wtedy test może nie wykazać ciąży. Najpewniejsze jest zawsze badanie z krwi.
Tak mam dzieci. Problemy w każdej ciąży miałam. Teraz dostałam duphaston i mam się oszczędzać. Mam nadzieję że wszystko rozwija się tak jak powinno, a te coraz bledsze testy nie mają znaczenia.
 
Wiesz co ja nigdy ,nie robiłam testów później ,zawsze jeden ,a potem tylko beta jak przyrastała ok po 48 to też już nie robiłam ,tylko na wizytę czekałam ,nie rób ich i nie stresuj się dodatkowo
 
Karmię Piersią i nie mam okresu. Od jakiegoś czasu dziwnie się czuję ale może mi się tak wydaje. Tydzień temu miałam plamienia kilka dni śluz z krwią tylko na papierze. Wczoraj z ciekawości zrobiłam test wieczorem, wynik raczej negatywny przy słabym świetle spojrzalam i test odłożyłam A dziś rano ujrzalam takie coś?? Zobacz załącznik 954223
Ja na początku ciąży zrobiłam jeden test i wyszła od razu niewyraźna kreska.. ale poszłam po drugi innej firmy żeby potwierdzić, następnego dnia rano zrobiłam z porannego testu i nic ... dopiero jak przyszłam z pracy na tym drugim pojawiła się bardzo słaba kreska. Tak jak u Ciebie ... Obecnie jestem w 12 tyg :)
Daj znać jak sytuacja :)
 
reklama
Do góry