reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki w 30 tygodniu ciąży

Marusia621

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
24 Listopad 2019
Postów
44
Dziewczyny u mnie w 30tygodniu takie są wyniki BPD7,78-31w2d. HC-29,30-32w2d. AC-26,59-30w5d. FL-5,12-27w3d. HL-4,61 27w1d waga to 1466g.co o tym myśleć zamiast się cieszyć córeczką to sobie nabieram do główy że córka urodzi się chora , pomóżcie
 
reklama
Czemu ma być chora? Rozbieżności w pomiarach narządów to norma. U mnie też tak było i w pierwszej i w drugiej ciąży. Lekarz coś Ci mówił że coś jest nie tak?
 
Skonsultuj się z kimś innym. U nas też były duże różnice. Chodziło o brzuszek. Miała być hipotrofia, a nie było
 
Zresztą nie każde dziecko musi mieć 60 cm długości. Może Twoja córeczka będzie miała 50. W badaniach USG i w tych całych pomiarach, wystarczy przesuniecie o milimetr i już wychodzi co innego. Wiem że się martwisz, też się.martwilam ale zapewne nie ma czym. Idź do innego lekarza prywatnie niech zrobi pomiar i wszystko Ci wyjaśni
 
Do góry