reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA - czyli rzeczy potrzebne dla dzidzi i mamy ;)

reklama
Macku ja mialam :)ale taka nakrecana, nie elektryczna . i mi sie ona bardzo podobala. dobra byla poli mlody nie skonczyl 8 miesiecy i nie zaczal wstawac w lozeczko to musialam zdjac bo w glowe dostawal. w sumie smiesznie bylo bo tam byla taka zaba i mlody jak plakal to wlaczalam mu ta karuzele i jak nad glowa przelatywala zaba to byl cicho a jak poszla to znowu plakal i tak w kolko :D zaraz moze ja znajd na allegro bo ona nawet tanie byla wtedy 39 zl i to z fisher prica wiec wykonana dobrze.teraz widze ze 20 zl podrozala ale to dokladanie ta byla

KARUZELA WONDERS OCEAN FISHER PRICE - SUPER CENA (2024496740) - Aukcje internetowe Allegro
 
Podobnież kazruzelek nie powinno sie zawieszac od początku. Dopiero po jakims czasie gdzy dziecko juz widzi. Podobniez nie powinno sie zawieszac mocno pstrokatych..
my mielismy dwie rózne

ta własnie była jasna, spokojna, ma fajne dzwieki i jest na pilot. Ale jest i ale... jak uzywalismy pilota to nam kanały w tv zmieniała:tak:


KARUZELKA Z PROJEKTOREM + PILOT FISHER PRICE (2026720286) - Aukcje internetowe Allegro



a drugą mielismy pstrokata, i taką co jakby z ukosa schodziła w dół.. jakiz ubaw był jak Dominik na nią czyhał i z jakim zawzięciem próbował łapac te zwierzaki. Jak złapał to az wszytko trzeszczało ..

to nie była dokładnie ta, ale z tej serii, inne zwierzaki, kolory

Karuzela TINY LOVE - karuzelka, pozytywka, lampka (2018001170) - Aukcje internetowe Allegro
 
wlasnie u mnie mlody tez zaczal ja zauwazac bardziej jak mial kolo 3 miesiecy. wczesniej to i tak malo co widza. no i pastele na pewno duzo lepsze, a juz najlepsze to ponoc czarno biale:eek: Buziak ta z Tiny love super:) z FP jakos mi sie przejadla od samego ogladania na allegro i sluchania o niej od znajomych :D ale wiekszosc z nich na prad przerabiala bo baterie szybko padaly. a z tym pilotem to niezle jaja :D u mnie niania elektroniczna lapala face niani sasiadki :Di musialusmy na inne kanaly sie przelaczac bo slyszalam czasem co sie u nich w domu dzieje jak jej nie wylaczyli:/ albo nagle dziecko plakalo a to nie moje...albo kiedys poszlam malego usypiac a niania byla u mamy u gory i przychodze a ona mowi ze ladnie kolysanki spiewalam a ja do niej ze ja nic nie spiewalam i potem wyszlo ze to sasiadka hehe
 
Ostatnia edycja:
Ja widziałam takie coś u koleżanki. Jej mała bardzo się przy tym uspakajała. A była na pewno młodsza niż 3 miesiące.... Może chodziło o muzyczkę a nie kolory?
 
Macku niby kolo miesiaca juz troche lepiej widza, muzyka to na pewno a kolory to nie wiem. moze juz widziala ze cos sie rusza :)rozmyte na pewno widza :)chyba nie sa az tak slepe:)chyba..:p
 
blond20 - dobre z tą nianią:eek: Aż Przemkowi przeczytałam, bo my mamy problem jak sie chłopcom samochody zdalnie sterowane kupi i jest kłotnia bo kazdy chce jezdzic swoim a on z 2pilota bardziej łapie.. Leją sie niwyobrazalnie:wściekła/y: I P mowi, ze najlepsze jazdy były kiedys jak ludzie bramy na pilot zaczęli robic i 1 otwierał brame sasiadowi:eek::eek:
Ale spiew sąsiadki bankowo niezapomniany.. ;-)

Słyszałam kiedys taką rzecz, aczkolwiek nie wiem na ile prawdziawą ze noworodki widza odwrotnie jakos, jakby do góry nogami:eek:
 
Buziak wiesz co ja tez cos takiego gdzies czytalam z tym no gory nogami....ze chyba w 1 miesiacu...dziwne to jakies i wogole dlaczego?heheh w brzuchu zadlugo byly do gory nogami to si przestawic nie moga czy co :-D:-D:-D no i blondynka wymyslila:cool:
 
reklama
u mnie niania elektroniczna lapala face niani sasiadki :Di musialusmy na inne kanaly sie przelaczac bo slyszalam czasem co sie u nich w domu dzieje jak jej nie wylaczyli:/ albo nagle dziecko plakalo a to nie moje...albo kiedys poszlam malego usypiac a niania byla u mamy u gory i przychodze a ona mowi ze ladnie kolysanki spiewalam a ja do niej ze ja nic nie spiewalam i potem wyszlo ze to sasiadka hehe
:-D
Dobrze, że tylko śpiew tej sąsiadi słyszeliście...;-)
 
Do góry