reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla dzidzi do szpitala i domu

reklama
Ja mam na szczęście 3 min samochodem do szpitala:) Śmialiśmy się z mężem, że jakby auto nie odpaliło to w jakieś 15 min ze skurczami dojdę:)


To zazdroszczę-bo to nawet taki komfort psychiczny, że się ma szpital bliziutko:tak:No ja to piechotą bym może na drugi dzień doszła;-):-)
 
Mi położna powiedziała że nie za bardzo mogą być body. Powiedziała, że mogą być pajacyki a pod to koszulki lub kaftaniki, ale najlepszy zestaw ze wzgl. na świeży pępuszek to właśnie kaftanik i śpiochy.

Agatkas u nas połzne powiedziały to samo:tak:jeśli chodzi o kaftaniki

My szpital tez mamy bliziutko i śmiejemy się że w razie potrzeby idziemy piechotką:laugh2:tak naprawdę czy na parking czy do szpitala taka sama droga tylko w różnych kierunkach ale na pewno jakos damy radę:tak:
 
Moja mama gdy mnie rodziła, też szła pieszo do szpitala. Dzisiaj mówi, że to było głupie, ale ona miała trochę dalej (12min dla sprawnego człowieka). Podobno skrzyżowanie brała na 2 razy
 
Xpatrysiax dla siebie zabieram standardowo koszule po porodzie gdyz do porodu sa szpitalne nawet po porodzie codziennie sa przynoszone swierze szpitalne ale ja wole swoje:zawstydzona/y: szlafroczek , majteczki jednorazowe, staniczki dla karmiacej , wkladaki laktacyjne, podklady sa dostepne w szpitalu. dla Fifka ciuszki z bodziaki , pajacyki i jeszcze postanowilam dozucic koszulki z dwie i pare spiochow, pieluszki i husteczki nawilzajace do pupy (koniecznie) , jaz zabieram jeszzce rozek gdyz wole miec swoj niz ten szpitalny ,pieluszki tetrowe kilka sztuk koniecznie , kremik do pupy , balsamik do cialka lub oliwke, papier toaletowy jest w toalecie:sorry::sorry::sorry: ale sztucce i kubeczek tez sobie zapakuj:eek: hm chyba juz nic nieepominelam:baffled: a panie do kapieli uzuywaja kosmetykow jonsona wiec nie wiem czy czegos do mycia niezapakowac gdyz podobniez jonson uczula
 
reklama
Do góry