reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla majowego szkraba :)

reklama
magdalena tez o tym pomyslalam sa na gumeczce w "kolorze dzinsu" moze i jest to dzins ale nie do konca kieszeni nie maja tylko wygladaja jakby mialy wiec mozne je tez nazwac dresikiem :-) dziekuje za uwage bo zastanawiaja mnie bluzy z kapturkiem ale chyba do poki dziecko nie siedzi moze byc to denerwujace bo jak jest cieplo to mu kaptura zakladac nie bede to bedzie sie rolowal na szyjce co pewnie nie wygodne jest:baffled:
 
Magdlaena25 - jasne, że wygoda przede wszystkim, ale mysle, że kazda mama ma cos dla maluszka co po prostu ją urzekło w sklepie i czemu nie mogła sie oprzeć a maluszkowi zakłada od wielkiego dzwonu
 
Można też zlecić wykonanie w jakieś firmie reklamowej ( wiem, bo robiłam takie w pracy). Body za np.2 złote ( jak sama przyniesiesz takie) napis pewnie z 5 zlotych, bo to przecież małe. Taki krawat to inna bajka, bo trzeba najpierw zrobić projekt, tak , żeby maszyna wycięła to z foli. Ale zrobię tak.
 
reklama
madamagde masz juz tego troszke a jak wklejasz zdjecia bo jak ja mam zmniejszac kazde to mnie wrr... sie cisnienie podnosi i zadko wklejam bo niemam cierpliwosci acha te takie brazowiutkie w paseczki body bez guziczkow tylko takie zakladki znajoma dwojki dzieci odradza chyba ze maly rozmiar bo po dluzszym noszeniu praniu wyciagaja sie strasznie ale ja sama takie mam bo ich jest bardzo duzo :-)
 
Do góry