reklama

WYPRAWKA DLA MALUSZKA

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2006r.' rozpoczęty przez Ola.K, 19 Marzec 2006.

1. Ola.K

Ola.K Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    DZIEWCZYNY POWOLUTKU TAK SOBIE MYŚLĘ MUSIMY KOMPLETOWAĆ WYPRAWKĘ...PODZIELCIE SIĘ SPOSTRZEŻENIAMI I POCHWALCIE CO BĘDZIE DOBRE NA POCZĄTEK DLA MALEŃSTWA...

2. Płock-Asia

Płock-Asia Mama czerwcowa'06 Entuzjast(k)a

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja robię taką wyprawkę
    4-5 bawełnianych śpioszków
    4-5 bawełnianych kaftaników
    2-4 body
    4-5 bawełnianych koszulek
    1-2 pajacyki
    2 czapeczki bawełniane
    2-3 pary skarpetek
    1-2 sweterki
    1 spodenki

Pieluchy i pościel
    40-50 pieluch tetrowych
    pieluchy jednorazowe
    4pieluchy flanelowe
    majteczki z ceratki
    becik rożek
    1 kocyk lżejszy 1 ciepły
    komplet pośćieli, poszewki na pośćiel i kocyk przescieradło 2-3 duże ceratki do łóżeczka i ceratka do wózka.

Do kąpieli wanienka, 2-3 ręczniki mydło dla niemowląt myjka, oliwka, waciki i patyczki z wacikami szczotka do włosów nożyczki do poznakci, plastkiowy pojemnik na brudną bieliznę.

gruszka do nosa, jałowe gaziki 70%roztworu spirytusu

Karmienie
    wkładki laktacyjne, odciągacz pokarmu, 2 butelki ze smoczkiem, herbatka HIPP dla kobiet karmiących

Akcesoria
    Wózek, łóżeczko, fotelik samochodowy, torba z przegrodkami na spacer może jeszcze blat do przewijania. Lampkę nocną już posiadam.
    Ten spis dostałam od Pani ginekolog i wydaje mi się w porządku.

3. reklama
  4. Ola.K

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja jestem zwolenniczką firmy Avent..sprawdziłam z moją córcią...zamierzam kupić tej firmy( na allegro - nowe są tańsze niż w sklepie):
    1.Laktator
    2.Sterylizator parowy
    3.podgrzewacz do mleczka
    4.butelki 2*125 ml;2*260 ml
    5.szczotkę do butelek
    6.Smoczki
    7.okrycie kąpielowe
    8.patyczki
    9.gaziki nasączone 70 % spirytusem
    10.sudocrem na odparzenia( jest bardzo dobry)
    11.kosmetyki firmy Sanosan ( w 100 %nie powodują alergii i podrażnień jak Jonhson i są bardzo wydajne)
    12.Wanienkę
    13.2x pościel bawełnianą(prześcieradło z gumką też bawełniane)100*135
    14.Pampersy 2-5 kg(44 szt bo Maluch szybko z nich wyrasta)
    15.wkładki laktacyjne
    16.osłonki na brodawki( jak Maluch nie potrafi dobrze ssać to naprawdę może "poranić"sutki podczas karmienia)
    18.poduszka do karmienia(twarda)
    17.szczoteczka_grzebień
    18.termometr kąpielowy
    20.termoopakowanie do butelek
    21.kocyk
    22.rożek
    23.myjka
    24.zaledwie 10 pieluch tetrowych- używać będziemy pampersów
    25.wyprawkę do szpitala( resztę ubranek już mam ..jest ich tyle że na pewno Maluszek nie zdąży ich wynosić)...

5. baśka

baśka Mama Karola i Bartka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ola, a możesz to zmienić na trochę ciemniejszy kolor, bo ja kurna ślepa jestem i prawie nic nie widzę ;)
    A tak w ogóle nie macie wrażenia że Wam się wzrok pogarsza? (wiem że to na inny wątek ale akurat tu mi się przypomniało że mnie ciągle oczy pieką i że z daleka gorzej widzę)

6. Agatatje

Agatatje MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ciuszki wszystkie juz mamy, nawet na przyszlosc hehe :D
    ale jeszcze wszystkie kosmetyki, wanienka no i najdrozszy zakup.............WOZEK
    nie moge sie doczekac, zeby juz go miec ;D

baska,a wiesz, ze tez z tym wzrokiem czasem zauwazam u siebie!
    a na dodatek mam bardzo wrazliwe oczy i nie przepadaja za makijazem w przeciwienstwie do mnie ;)

7. aska outada

aska outada Mama czerwcowa' 06 Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zdecydowanie wzrok trochę gorszy, a to podobno normalne w ciąży :) Ja za jakieś 2-3 tygodnie dopiero zaczynam zakupy. Teraz mam tylko kilka sztuk ciuszków.

8. KasiaDe

KasiaDe Mama VI'06 VII'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja też mam już bradzo dużo ciuszków, ale sama nie kupiłam ... ani jednej sztuki. Wszystko mam od mamy, teściowej i koleżanek :-) Jak kupimy komodę i będę to wszystko segregować i układać, to zorientuje się czego nam jeszcze trzeba. Zdjęcia też zrobię ;-)

9. aska outada

aska outada Mama czerwcowa' 06 Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Żałuję że wszystkie kuzynki mają już duuuuuuuże dzieci no a brat jeszcze nie myśli o dziecku, miałabym skąd te ciuchy zbierać a tak rodzinka ma mnie póki co gdzieś ... Dobrze że chociaz mąż wywiązuje się z obowiązków, a nawet więcej, nie wiem co zrobiłabym bez niego..

Ale mój brat musi kupić titusiowi małemu fotelik samochodowy, tego mu nie odpuszczę :)

10. reklama
  11. Ania76

Ania76 Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja na razie nie mam za duzo: 2 body z dlugim rekawem i 1 z dlugim, skarpetki...i recznik:)))
    W koncu znalazlam body z krotki rekawe rozpinane zarowno w kroku i z boku - PEPE Drewexu:)
    Dzisiaj bylam w swiecie dziecka i tam jest mnostwo slicznych ciuszkow dla naszych bobaskow i nawet nie takie drogie:))

Jak kupujemy body to trzeba tez koszulki i kaftaniki???

Olu ja tez zamierzam z Aventu kupic laktator, na ktory sie zdecydowalas???

12. Ola.K

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Aniu avent laktator isis ręczny ja już taki miałam przy córci naprawdę warto zainwestować w niego a na allegro są tańsze....

Poleć forum