reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla maluszków i ich mam

reklama
Ja mam z NUK 2 i z Aventu 3-6 miesiecy bo te 6-18 wydaja mi sie za wielkie. Ale przyznam sie ze czasem uzywam tych 0-3 ale jak tak mowisz Natt to powywalam je. Tylko ze u nas odwieczny problem ze smoczkami bo gina w domu jak w trojkacie bermudzkim:/ Zawsze daje malej do spania jeden do buzi a 2 klade w rogu poduszki no i rano zawsze 2 sa za burta czyli na dywanie. Czasem wpadaja pod lozeczko a czasem do szuflady pod nim (nie wiem jak ona to robi:)) czasem w koszu na pranie znajduje bo zawine niechcacy rozbierajac mala do kapieli. zawsze trzymam awaryjny w mojej torebce, jeden w torbie z jej rzeczami, jeden w aucie. Jestem tak zabezpieczona bo nie raz sie stalo tak ze smok zaginal, np podczas jazdy wrzucila pod fotel w aucie albo wyrzucila z wozka na spacerze i wtedy byl ryk nie do opanowania dopoki nie dotarlysmy do domu. Ja juz sie boje co to bedzie jak bede chciala ja odzwyczaic od smoka. Wczoraj odkrylam w sklepie cudowna rzecz - lancuszek do smoczka. Przyczepilam do bluzeczki i skonczyl sie moj stres wiecznego szukania go!:D
 
My jeszcze używamy 0-6 bo Jaś ma drobną buzię, my zmieniamy średnio co miesiąc bo używamy kauczukowych które "rosną" no i Jaś jest zdecydowanie smoczkowy.
Mola ubawiłaś mnie historią o gubiących się smokach :-D :-D niestety znam to z autopsji szczególnie że nie wiem jakim cudem ale teraz zostaliśmy z jednym cumlem:baffled::baffled:
 
Dziewczynki, (szczególnie Mju i Meggi :-p) natknęłam sie na oferte asortymentu TK Maxx "rock star baby" :-D
http://rockstarbaby.com/collections.html]Rock Star Baby by Tico Torres[/url]
Strasznie mi się podobaja niektóre rzeczy :-)
ooo dopiero wpełzłam na ten wątek!:zawstydzona/y:
dzięki Jakubka :-D
śliniak "Mother sucker" mnie rozwalił!:cool2: :-D
tylko nie widzę opcji zamawiania i cen hym
 
My mamy smoczek od 6-18 kauczukowy i wymiana co miesiąc. Bez problemu następiła zmiana na większy smok po 6 miesiący.
Efe fajne mój chrześniak miał.
 
reklama
Ja mojej małej zakładam skarpetki z ABS. Gdy staje przy meblach nie rozjeżdża się, a wydaje mi się, że na tym etapie to wystarczy.
 
Do góry