reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

reklama
Ja baaaardzo dużo ciuszków już dostałam i jeszcze dostane niedługo od siostry która ma córeczkę, a że mieszka w Anglii to ciuszki są naprawde prześliczne.
Mama która też mieszka w Anglii już mi troche nakupowała m.in też pościel. Nie mogą się oprzeć tym zakupom :)
mam też wózek, karuzele, mate edukacyjną, leżaczek także sporo tego.
Datego sama się powstrzymje od zakupów choc trudno jest.
Sama kupiam tylko 2 kombinezoniki jeden cieńszy a drugi gruby taki ale kożuszek z uszkami na kapturze i na bucikach. no i sukieneczke.
 
My narazie chodzimy z mezem i ogladamy;-)jakos po naszej pierwszej stracie boje sie juz cos kupowac,chociaz ostatnio znalazlam takie sliczne spioszki(unisex) i juz bylam prawie zdecydowana..ale pomyslalam ze kupie na koniec kwietnia:tak:nie wiem czemu tak..a swoja droga mysle ze to zapoczatkuje jednak zakupowe szalenstwo:-) Zaluje ze nie mam nikogo w rodzinie ani znajomych,ktorzy mogliby i mnie obdarowac po swoim maluszku..:sorry:;-)
http://babystrology.com/tickers/bab...nt=Maja&year=2009&month=10&day=11&babycount=1
 
reklama
Laseczki, ja mam gondole po Zuzce (bo spacerówka zakładana na tą rame do niczego sie nie nadaje). Kolor unisex bo czerwony, wiec obleci. A najważniejsze ze wózeczek jest lekki bo wazy 12 kg.
Jak dla mnie mercedesem wsród wózków jest Mutsy. Niestety jednakze szkoda mi 2 tysie :-) X-landery też są superaśne, szczególnie XA. Mnóstwo moich znajomych je posiada i bardzo sobie chwalą.
Cyniczna to chyba jakiś nowy model Coneco. Wygląda fajnie, oblukam dokładnie na stronie producenta :-)z wygladu bardzo mi się podoba :-)
wazne jest laski wiedziec na czym nam najbardziej zalezy - czy na wadze wozka, czy na pompowanych kołach, czy na mozliwosci zapięcia na ramie fotelika (czasem się przydaje ale jak widze jak wyprowadzaja tak dzieciaki na spacery to mnie trzęsie ze złosci).
Ja po doswiadczeniach z poprzednią pociechą wiem, ze gondola jest potrzebna na tyle by przejezdzic zimę.... potem i tak szybko zastępuje się wózek wielofunkcyjny zwykła lekka spacerówka o wadze ok 6 kg :-) zatem osobiscie nastawiam się na zakup wozu przyszłą wiosną. No chyba ze będzie laska i wtedy nasza spacerówka po Zuzce Zooper Waltz w kolorze rozowym akurat się nada :-D
 
Do góry