reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków

Lopop mówi mi jeszcze a Cię namierzę i nawiedzę :-D

Kasia to u nas są drogi? :szok: u mnie jest autostrada nowa która po przejechaniu kilku kilometrów jest zamknięta bo im most nie wyszedł i trzeba objazdami jechać( dziurawcami;D) na inny zjazd i znowu niby autostradą się jedzie :-D
 
reklama
Lopop mówi mi jeszcze a Cię namierzę i nawiedzę :-D

Kasia to u nas są drogi? :szok: u mnie jest autostrada nowa która po przejechaniu kilku kilometrów jest zamknięta bo im most nie wyszedł i trzeba objazdami jechać( dziurawcami;D) na inny zjazd i znowu niby autostradą się jedzie :-D
przyjedź zapraszam:):)

dziewczyny czy to przejście co kiedyś robili ( no może 2 lata temu) w Beskidzie Żywiecki pod górą do Słowaków już jest otwarte???? orientujecie się może???
 
A ja uwielbiam i morze i góry!! Zawsze na majówkę wyjeżdzaliśmy nad morze, a w wakacje w góry + coś za granicą... w tym roku w majówkę nie pojedziemy nigdzie, bo mój chrześniak ma Komunię, a ja 30 urodziny :-) Dlatego myślałam o wyjeździe we wrześniu na kilka dni.
 
Ja też myślałam o wyjeździe nad morze, uwielbiam, tylko nie wiem jak to w praktyce wyjdzie, bo w gre wchodzi tylko końcówka sierpnia, bo od września przedszkole synka.

Anka ja własnie ze względu na małe gabaryty po złożeniu wybrałam ten wózek, i ogólnie mi sie podoba:

ROAN - wózki wielofunkcyjne, spacerowe, foteliki samochodowe, marki: Bebe Beni, KIWY

Oglądam inne ale ten to mój nr 1, tylko w kwestii koloru jeszcze musze sie z mężem dogadac;-)
 
Laki super łóżeczo i pościel i torba super !!!
Anka fajny wózeczek :)

a ja zamówiłam Emmaljungę w W-wie , ma być jutro lub w środę u mnie . Juuuuupi ! była dużo tańsza niż u nas , otrzymałam korzystny rabat .

a to co wczoraj kupiłam :

75024_PE192643_S3.jpg0115684_PE269259_S3.jpg0122956_PE279202_S3.jpg0168563_PE322276_S3.jpg
 

Załączniki

  • 75024_PE192643_S3.jpg
    75024_PE192643_S3.jpg
    6,8 KB · Wyświetleń: 9
  • 0115684_PE269259_S3.jpg
    0115684_PE269259_S3.jpg
    6,1 KB · Wyświetleń: 10
  • 0122956_PE279202_S3.jpg
    0122956_PE279202_S3.jpg
    12,6 KB · Wyświetleń: 8
  • 0168563_PE322276_S3.jpg
    0168563_PE322276_S3.jpg
    9,5 KB · Wyświetleń: 8
Anka ja mieszkam w bloku na osiedlu, ale w Twoim przypadku faktycznie dobre amortyzatory to podstawa. Ja znów zwracam uwagę na wymiary i wagę( 3 piętro) :)

Siwiutka fajne zakupy:)
 
Siwiutka - nasz ma paragon z Warszawy (dołączony do gwarancji, bo nasz to używka) i tez cena, jakiej my byśmy to nie dostali. Byłam trochę w szoku.
My póki co wyjazdów z małą nie planujemy żadnych. Pewnie dopiero w ferie zimowe, bo Małgonia ma obiecany wyjazd całą rodziną razem z Małą. Wtedy będziemy się martwić o wózek wyjazdowy. Emmaljunga zajęłaby nam za dużo miejsca - nie zmieściłyby się bagaże.
Co do wyjazdów, to ja uzależniona jestem od dalekich podróży. Leżę w domu, oglądam programy podróżnicze i marudzę, że brakuje mi podmuchu tropikalnego powietrza. No i dziś dowiedziałam się, że zaraz po macierzyńskim mamy polecieć na osiem dni na południową półkulę. Mam mieszane uczucia, bo nie wiem, jak mi wyjdzie rozstanie z małą, ale wstępnie potwierdziłam, że mają dla mnie też rezerwować tani bilet. Trochę nie mogę ochłonąć po tej decyzji, ale myślę sobie, że po tylu miesiącach przywiązania do łóżka tydzień urlopu też mi się należy. Jak zmienię zdanie, najwyżej poleci Małgonia albo teść. Muszę teraz mieć dobre stosunki z rodzicami i teściami, żeby mi przepustkę dali :-)
 
reklama
A ja wyjeżdżam nad morze już w czwartek- do Ustki, na chrzciny synka mojej siostry-Jasia, będę chrzestną i zostaniemy tam do poniedziałku. Super bo pogoda się zrobiła piękna i ponoć w weekend ma być do 15 stopni.
A wczoraj byłam na zakupach bo były kupony rabatowe w Grazii i Twoim Stylu do wielu sklepów- kupiłam w coccodrillo śliczne bodziaki i mini buciki-ciemno granatowe lakierki. dostałam 20% rabatu. Zaszłąm też do wielu innych sklepów, ładne ciuszki wyjściowe są w Zara, dużo fajnej bielizny takiej prostszej H&M a najpiękniejsze w KaphAll! Tak jak dla mnie żadnych rzeczy tam nie znajduję nigdy , tak dla niemowląt są przecudne! Seria Newbi i dla chłopców i dla dziewczynek po prostu bajkowa.
NA pewno kupię tam jakieś kompleciki.

Darenka- wózek fajny, byłam w dużym sklepie z wózkami i Pani mi najbardziej go polecała, jako lekki i świetnie się składający i numer 1, ponoć bezawaryjny. Faktycznie super się składa i podnosi.
 
Do góry