K
Krasnal77
Gość
Dziewczyńskie to nie
Coś dla Leona potrzebuje

Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Boskie! Ty to sprzedajesz?![]()
![]()
![]()
Takie moje przykladowe tworyCaly czas wymyślam cos nowego - nawet zrobiłam dywan do domu
A teraz sie zabrałam za kocyk dla maluszka i kończę hipopotama olbrzyma[emoji14]
Ładne te rzeczy. Może coś kupię, choć faktycznie bardzo tanie nie są...W Tchibo jest kolekcja wyprawkowa
Link do: Witaj na świecie! Wszystko dla niemowląt i dzieci - w Tchibo
Ale nie wiem, czy się na coś skuszę, lubię rzeczy z Tchibo i mam sporo ubrań stamtąd, wszystko jest dobrej jakości ale jakoś rzeczy dziecięce wydają mi się zbyt drogie.
Ale ciuszki ciążowe też są![]()
ale śliczny!!OMG !!!!!
No przeciez sie zakochalam !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link do: Kombinezon Zimowy Ciepły Uszy 62 68 Żyrafa Beżowy
no kurcze my nie mamy nic ! kompletnie nic !Śliczny. Szkoda, że kombinezony to my już mamy...
a ja mam dla obu płci i jeszcze tyyyyle czasu do środy. Może i nie mam parcia na płeć ale chętnie pozbyłabym się ubranek. Siostra we wrześniu rodzi chłopca, więc jakby u mnie była dziewoja to połowa worków zalegających w pawlaczach by znikłano kurcze my nie mamy nic ! kompletnie nic !
ale dla mnie to sama radosc od nowa wszystko kompletowac , 7 lat przerwy mialam![]()