reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

Fajne rzeczy maja w tej fabryce wafelkow :) Annie a nie chcesz karuzelki z muzyka, ktora sie sama rusza? Ania swoja uwielbiala :) miala taka nakrecana I pol dnia czsem stalam I ta karuzelke nakrecalam, dlatego sie teraz wycwanilam I nasza nowa ma 20 min muzyki I ruchu ;) I wiecie co jeszcze pomyslalam ze wiele zabawek, akcesoriow to jest dla nas, no nie? :) Anula miala przesliczne (moim zdaniem :) ) zabawki, fajne materialy, ladne kolory I 0 zainteresowania, a jak dorwala najtansza grzechotke po mojej siostrze, cos w tym stylu: grzechotki - POLSKIE to sie potrafila nia bardzo dlugo bawic :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
to moje wczorajsze rzeczy, które musiałam kupić, może sie nie przydadza ale MUSIAŁAM:-D
Ciuszków nie kupuje bo u teściów czekaja 2 worki które musze przejrzec

PS skarpetki są jasnoniebieskie nie wiem czemu taki kolor na zdjeciu wyszedł :-p

20130413059.jpg20130413060.jpg
 

Załączniki

  • 20130413059.jpg
    20130413059.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 35
  • 20130413060.jpg
    20130413060.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 33
galaxia - a które mają być niebieskie? te białe czy te zielone?:laugh2: ... tak czy siak sa śliczne , wyglądają na mięciutkie i cieplutkie. Jesienią w sam raz :-)

katjoshka - koniecznie się pochwal bo ja uwielbiam oglądać rzeczy dla dziecka :tak:
 
Witajcie drogie koleżanki!
Zapraszam Was na swoje aukcjE! Mam sliczne ubrania z Motherhood,ciążowe,jak nowe...większość ciąży przelezałam,wiec ubrania są w stanie wręcz idealnym...

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Mam sliczne zabawki,ubranka i buciki

Dla Was - Koleżanek z BB - udzielam rabatu 5% na WSZYSTKO!!!!
Juz wiele z Was u mnie kupiło,moge dac namiary to sie zapytacie czy są zadowolone:)

Zapraszam!
 
osobno napiszę o wózkach...

otóż dzisiaj byliśmy z Ł na pierwszym "wózkowym macanku". powiem Wam, że najdłużej spędziłam czas przy 3 modelach (w dwóch różnych miejscach):
1. Navington caravel - Caravel - Wózki dla Dzieci & Akcesoria do wózków | Navington
plusy: głęboka duża gondola (ważna dla mnie na zimę), metalowy koszyk na dole, stalowa konstrukcja, świetne wykonanie, pompowane koła
minusy: przednia oś jest skrętna a to nie to samo co skrętne koła, także boje się o "łatwość" prowadzenia, cena gondola +spacerówka+stelaż to koszt ok. 2200zł
2. Cmarelo sevilla - Producent wózków dziecięcych - Wózki spacerowe, Foteliki samochodowe, Wózki dziecięce :: Strona główna - Najlepsze produkty dla twojego dziecka.
plusy: skrętne koła, polski producent, ładne wykonanie, pompowane koła, duża gonddola, cena zestawu (gondola, spacerówka, fotelik plus folia, moskitiera) 1500zł
minusy: biały w środku (nie bardzo mi to odpowiada), mała torba przy wózku na dzieciowe rzeczy
3. Jedo fyn freeline - http://www.jedo.pl/pl/#/fyn/freeline/
plusy: skrętne koła, polski producent, świetne wykonanie, pompowane koła, spory koszyk na dole, duża gondola, kolorowy środek (widzieliśmy wersję szary na zewnątrz, fiolet w środku - rewelka!), duża torba przy wózku, przystępna cena (gondola, spacerówka, folia i torba) 1500zł
minusy: osobny fotelik (może być ten sam producent koszt 300zł), osobna moskitiera 15zł, przepinana buda z gondoli do spacerówki (chociaż nie wiem czy to plus czy minus, co myślicie?)

podsumowując...
szukałam dużej gondoli i ładnego a przed wszytskim mam nadzieję, wózka na lata (może drugi bobas za rok, dwa) i to są chyba te. widzieliśmy wiele wózków, te trzy najbardziej nam wpadły w oko. wózek Jedo wygląda na stronie najmniej atrakcyjnie, ale wierzcie mi w rzeczywistości jest ekstra! tylko co z tą przpeinaną budą...?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry