reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

Dziewczyny jak Wam idzie kupowanie wyprawki? :) ja na razie sobie kupuje kosmetyki, maści, wkładki wszystko co zajmuje mało miejsca i jest kosztowne (kosmetyki, jestem w szoku że maść 30ml może kosztować ponad 30zł :D ). Ubranek też trochę mam ale od koleżanki po córci do przejrzenia i wybrania co mi się spodoba :) W sierpniu chciałabym się rozejrzeć za meblami i łóżeczkiem a lipiec i wrzesień gadżety i ciuszki :) chcę być gotowa na początek października bo wtedy ściągną mi pessar :)
PS. Kiedy kupujecie wózek?
Z ciuszków mam wszystko już skompletowane poza kombinezonem jakimś cieplejszym. Wózek mam po córce. Kupiliśmy dostawkę, materac do niej i komodę na ciuszki. Zostały mi kosmetyki, rzexzy dla mnie na połóg i chyba wszystko. Jak coś braknie, to dokupię ;)
 
reklama
Dziewczyny jak Wam idzie kupowanie wyprawki? :) ja na razie sobie kupuje kosmetyki, maści, wkładki wszystko co zajmuje mało miejsca i jest kosztowne (kosmetyki, jestem w szoku że maść 30ml może kosztować ponad 30zł :D ). Ubranek też trochę mam ale od koleżanki po córci do przejrzenia i wybrania co mi się spodoba :) W sierpniu chciałabym się rozejrzeć za meblami i łóżeczkiem a lipiec i wrzesień gadżety i ciuszki :) chcę być gotowa na początek października bo wtedy ściągną mi pessar :)
PS. Kiedy kupujecie wózek?
Ja narazie mam kilka ciuszkow i kocyk z lullalove :) jescze duzo do kupienia ale nie spiesze sie z tym, co mi sie spodoba to kupuje.. teraz planujemy kupic komode a w sierpniu całą reszte tak zeby juz we wrzesniu tylko rozlozyc lozeczko i czekac [emoji3]
 
Ja mam ciuszki i kombinezon kupiłam jak były promocje ;) muszę jeszcze dokupić że 2-3 pajacyki lub śpioszki welurowe. Wózek, łóżeczko, śpiwór, leżaczek bujaczek mam po synu.
W lipcu i sierpniu kupuje wszystkie pierdoly a allegro u jednego sprzedawcy typu pieluchy, szczoteczka, nosefrida itp a z apteki internetowej kosmetyki i chemię do higieny i kapielu maluszka.
Ostatnio zakładałam na Aliexpres jejku jakie tam piękne ciuszki :) no i już się nakręcilam :)
 
reklama
Ja mam termometr geratherm non contact, u nas się sprawdza. Tylko trzeba pamiętać, żeby był blisko czoła przy sprawdzaniu temperatury
 
Do góry