reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

A dobrze dziekuje wczoraj tez odwiedzilismy dziadków z emkiem i bylismy na cmentarzu też
Szukam intensywnie prace,pomalu cos chyba zacyna sie ruszac w ofertach wiec moze sie cos uda jestem nastawiona pozytywnie,musze znalesc prace bo z jednej pensji na ivf nie odlozymy
 
reklama
Necia naprawdę cię podziwiam za ten zapał i silną wole! :-D Jesteś moim osobistym bohaterem! Może i ja w końcu dojrzeje.... teraz zrzuciłam 3 kg ale znowu mi apetyt wraca... obym tego nie nadrobiła z nawiązką...

Przygotowania trwają :-) Na razie goście już zaproszeni. Część zakupów już mamy - prezenty, baloniki itp. Jutro jedziemy po spożywcze rzeczy - mięso zamrożę, bo ja w sobotę mam szkołę a mąż pracuję więc nie da rady kupić świeżego... No i czekamy niecierpliwie ;-) Będzie 12 osób plus mały i zastanawiam się gdzie ja wszystkich posadzę :szok:


Atan
za ząbki &&&&&&& żeby szybko wylazły i dały małej odetchnąć!



Kwiatuszku w takim razie kciuki za pracę! &&&&&&&&&&&&&&& No i mam nadzieję ze jak najszybciej odłożycie pieniążki na IVF :tak: a najlepiej jak odłożysz i zajdziesz w ciąże! :-) Bo często tak jest ze podczas przygotowań kobiety odblokowują się i zaskakują! :-D
 
Fifka narazie sie nie przebil wiec juz sie nastawiam na ciezka noc ale zyje nadzieja ze kazdy nastepny bedzie mniej ja bolal...
 
atan nie łudziłabym się my mamy dwa zęby na dole i górne to jest masakra w porównaniu do tych poprzednich :baffled:

Fifka fajnie wielka impreza będzie, czekam na fotki :-) widzisz mnie może łatwiej bo ja naprawdę wielka byłam i nadal jestem, dodatkowym motywatorem są sterty nowych właściwie ubrań na strychu, które miałam może z raz na sobie. A w sierpniu wesele szwagra i chciałabym się pokazać na szałowo wylaszczoona ;)
 
atan nie łudziłabym się my mamy dwa zęby na dole i górne to jest masakra w porównaniu do tych poprzednich :baffled:


Potwierdzam... :baffled:nam już jedynaczka jedna na górze przebiła się ale druga jeszcze nie może... dolne to pikuś przy górnych...



Necia w takim razie mocno ci kibicuję!!! :-D



Fotki będą :-) Nawet cała impreza będzie firmowana! ;-)
 
Fifka dziękuję :) takie kibicowanie pomaga bardzo w wytrwaniu. U nas dwa dolne są, górne próbują się przebić ale ciężko idzie i jeszcze nic nie wyszło, a jest taka wściekła i zmierzła jak nie wiem. próbuje raczkować ale jej nie wychodzi i też zaraz się wścieka, próbuje wstawać wszystko na raz ;)
 
Hejka jak dlugo u was sie zabek przebijal bo gorka cczerwona z kreska sina ale sie jeszcze id wczoraj nie przebil ale dzis dalam jej przeciwbolowe na noc i tylko 3 razy sie budzila :-)
 
U nas dolne długo się przebijały... najlepszy sposób na sprawdzenie czy są zęby bez denerwowania dziecka to dać mu łyżeczkę do buzi i postukać :-) Będzie słychać ze to już! U Konrada nie było widać ząbka ale łyżeczka "stukała" i po paru dniach już mogłam sobaczyć ząbka gołym okiem! :-D
 
reklama
Do góry