reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wysypka na buzi

Magda_lena24

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
26 Sierpień 2017
Postów
114
Witam serdecznie, córka ma 6 miesięcy kp, sporadycznie dostaje od urodzenia mleko modyfikowane Nan optipro plus, od jakiegos czasu takie drobne krostki wychodza jej koło ust a pozniej schodzi, zaczelam rozszerzać jej diete od warzyw. Może u którejś mamusi było podobnie z dzieckiem i powie mi czy to od śliny czy alergiczne. Wysypka jest tez na brzuchu i pojedyncze na czole. Powoli zaczynam myslec ze to jest od jedzenia a nie od sliny, bo zaczęła tez więcej ulewac i ma lekkie zatwardzenie.
 

Załączniki

  • 20221110_095938.jpg
    20221110_095938.jpg
    860,5 KB · Wyświetleń: 259
  • 20221110_091045.jpg
    20221110_091045.jpg
    771,9 KB · Wyświetleń: 95
reklama
Witam serdecznie, córka ma 6 miesięcy kp, sporadycznie dostaje od urodzenia mleko modyfikowane Nan optipro plus, od jakiegos czasu takie drobne krostki wychodza jej koło ust a pozniej schodzi, zaczelam rozszerzać jej diete od warzyw. Może u którejś mamusi było podobnie z dzieckiem i powie mi czy to od śliny czy alergiczne. Wysypka jest tez na brzuchu i pojedyncze na czole. Powoli zaczynam myslec ze to jest od jedzenia a nie od sliny, bo zaczęła tez więcej ulewac i ma lekkie zatwardzenie.
A ma jeszcze gdzieś ta wysypkę czy tylko na buźce ?
 
Pytałaś już o to. Idź z dzieckiem do lekarza na pewno rozwiąże to Twoje wątpliwości. Alergia pokarmową AZS..
 
Na calym ciele miala, ale odstawilam jedzenie i przez kilka dni dostawala tylko mleko i wszystko znikło, także juz mam odpowiedź. . :)
 
Do góry