reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Z przymrużeniem oka :)

Co do zabobonów to wiem jeszcze, że włosów nie można ścinać, bo skraca się dziecku życie...
 
reklama
Kahaaa to nic. To znalazłam w jedyn z postów z linka którego podesłałam. "Mojej koleżanki teściowa całą ciążę dręczyła ją zabobonami. Najgłupszy jaki usłyszała to taki, że ciężarnej NIE WOLNO spać z mężem w jednym łóżku aż do porodu, bo URODZI ZBOCZEŃCA HOMOSEKSUALISTĘ!!!!!" :-D:-D:-D
 
Kahaaa to nic. To znalazłam w jedyn z postów z linka którego podesłałam. "Mojej koleżanki teściowa całą ciążę dręczyła ją zabobonami. Najgłupszy jaki usłyszała to taki, że ciężarnej NIE WOLNO spać z mężem w jednym łóżku aż do porodu, bo URODZI ZBOCZEŃCA HOMOSEKSUALISTĘ!!!!!" :-D:-D:-D
to z kim ma spac? z teściową?
ze też jeszcze nikt nie wpadł na pomysł spopularyzowania przesądu, że ciężarna nie powinna przez całą ciąże teściowej oglądac, bo to dziecko będzie seryjnym mordercą i gwałcicielem staruszek.
 
Dziewczyny czy macie czasami obawy odnośnie waszego maleństwa a czymś co powiedziałyście?? Chodzi mi np. Moi rodzice mają suczkę i ona strasznie choruje, miała już 1 operację, zaraz będzie miała może 2. Ma astmę - oddychać nie może, jeść też nie za bardzo, ruszać też. Może się okazać że ma raka - to mówię rodzicom może dobrze by były dla "Dory" tak się wabi - gdybyśmy ją uśpili. Ja wiem że to ostateczność ale patrzę na tego psa to mi się serce kraja. Na to pewna osoba mówi nie mów tak bo sprowadzisz coś złego na dziecko:szok:. Czy to faktycznie możliwe??Nie wierze w zabobony typu łańcuszki, ścinanie włosów itd. Ale taki tekst mnie przeraził.
 
aniolek, przeciez to kompletna durnota jest. co ma jedno do drugiego. to tak jak mi ktos powiedzial zeby bron boze nie mierzyc dziecka dopoki samo nie stoi bo sie trumne mierzy.a przeciez kazde dziecko teraz jest standardowo mierzone w szpitalu, wiec jak to uslyszalam to sie tylko palcem w czolo popukalam, choc ze wzgledu na roznice wieku nei abrdzo mi wypadalo. :)
 
aniolek Oj to nieładnie Ci ktos tak powiedzial! Tekst zupelnie nie na miejscu. Nie chodzi o to , że ktos wierzy w zabobony. Poprostu uważam ,ze nie wolno mowic albo zyczyć komus czegos zlego... tymbardziej kobiecie w ciązy czy dziecku. Ludzie są nienormalni.
 
reklama
a! z glupich zabobonow to ja najbardziej lubie ten o tym, ze ciezarna moze myszy zeslac jak jej ktos odmowi. wykorzystuje go do granic mozliwosci. ;-)
 
Do góry