reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Za mały przyrost beta HCG

Dołączył(a)
14 Luty 2020
Postów
6
Dziewczyny! Wiem, że ten temat przewija się non stop. Otóż według internetowych kalkulatorów mam za niski przyrost bety. Lekarz dopiero w środę, a ja fiksuje z nerwów... Pomóżcie mi to zinterpretować.
Poniedziałek 10.02.2020 wynik 2382, natomiast dziś 14.02.2020 5383.
Wydaje mi się to sporym wzrostem, ale każdy kalkulator mówi że źle... Stres mnie zaraz zje. :(
 
reklama
Niestety z samej bety na tym etapie nic nie wywróżysz. Tylko usg powie Ci czy jest dobrze. Od ok 1000 powinien być widoczny pęcherzyk. Na planowej wizycie w środę juz powinno chyba być serduszko. Myślę ze taki przyrost nak masz niczego nie przekreśla, wiec poszukaj sobie jakiegoś zajęcia do środy, a jak nie dasz rady, to idź do jakiegoś gina na usg. Jak zobaczysz pęcherzyk we własciwym miejscu juz może z widocznym zarodkiem to odetchniesz😊powodzenia!!!
 
Niestety z samej bety na tym etapie nic nie wywróżysz. Tylko usg powie Ci czy jest dobrze. Od ok 1000 powinien być widoczny pęcherzyk. Na planowej wizycie w środę juz powinno chyba być serduszko. Myślę ze taki przyrost nak masz niczego nie przekreśla, wiec poszukaj sobie jakiegoś zajęcia do środy, a jak nie dasz rady, to idź do jakiegoś gina na usg. Jak zobaczysz pęcherzyk we własciwym miejscu juz może z widocznym zarodkiem to odetchniesz😊powodzenia!!!
Pierwsze USG za mną, mam pęcherzyk, ginekolog powiedział, że "siedzi" idealnie. W środę mam to kolejne. Mówicie, żeby nic nie przekreślać? :(
 
Pierwsze USG za mną, mam pęcherzyk, ginekolog powiedział, że "siedzi" idealnie. W środę mam to kolejne. Mówicie, żeby nic nie przekreślać? :(
Z tylu dni to nic Ci nie powiemy bo równie dobrze będą mogła dobrze przyrastac A później spadać dlatego jest taki przyrost
 
Rozumiem, czyli powtórzyć betę w poniedziałek? (72h), czy dać sobie już z tym spokój i czekać na Usg w środę? Panikuje bardzo :(
 
reklama
Do góry