reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy z dziećmi :D

co do skarpteczek u nas tez lepiej sprawdzaja sie rajtuzki:tak: nie spadaja a tym bardziej nie da sie ich ściągnać;-) Emi oczywiście nie może sama sobie z nimi poradzic w przeciweinstwie do skarpetek
ale ak jest ze wszystkim adidaski wiaze na suply bo rozwiazuje kozaczki na rzepy odpina kapcie miekkie mateirałowe znikaja z predkoscia swiatła
 
reklama
Kasiula, ale wraz chyba skarpetki dłużej na nóżkach zostają, niż czapeczka na główce co? Ja czasem nawet zdjęcia nie zdążę zrobić, jak czapa już jest ciśnięta o podłogę :wściekła/y:
 
u nas czapka jest nieruszana dopoki ja jej nie rusze jesli chce poprawic mala zaraz sie interesuje i sciaga
 
Ostatnio chciałam zrobić zdjęcie w kazachskiej czapce, którą siora specjalnie dla Iguni w prezencie przywiozła. Dwa dni polowałam i d...pa!





Za nic nie dała się zestroić i do tego jeszcze sfotografować.
 
Jedną z ulubionych zabawek Janka są magnesy przyklejane do lodówki (te od danonków) Może się tym bawić i bawić...
1 przyklejanie i odklejanie
2 dziadek przykleja a Janek mówi bam ;-)
3 sprawdzanie do czego się to da przykleić oprócz lodówki
4 Wspinanie na palcach, żeby dosięgnąć te przyklejone wyżej
5 (to mi się nie podoba) karmienie psa :baffled:
 
reklama
Moj syn tez ma 1000 pomyslow na godzine, najlepiej bawi sie kabelkami wszelkiej masci:szok: , wszystko by otwieral i odrywal, co sie da:szok: Podciaga sie gdzie popadnie i chodzi dookola lawy, by porwac pilota:szok: ;-)

Dynia
czapka widocznie malej nie pasi:tak: :laugh2: ;-)
 
Do góry