reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy z dziećmi :D

reklama
Klara u nas tez garnki sa na topie ;-) ale najlepsza do tej pora zabawka to zestaw kolorowych kubeczkow o roznych rozmiarach, ktore mozna wkladac jeden do drugiego :tak: Pati nauczyl sie i umie je wkladac po kolei od najwiekszego do najmniejszego :happy: Ale jeszcze lepiej jak mama ulozy z nich wieze, ktora w oka mgnieniu mozna przewrocic, czemu towarzyszy odglos paszczowy mamusi "bach" :laugh2:
 
Anetka chyba mamy też te pudełeczka od nr 12 do 1 można układać wieżę lub wkładać jedno do drugiego. Mam problem Ola wchodzi do pralki, szuflad, ale jedno jest piękne 15 min na huśtawce i Oleńka aaaaaaaa
 
emi tez lubi jak ja kszatam sie po kuchni zaglada do wszystkich szafek do pralki ma nakleiki z danonkow na lodowce no przeszczesliwe dziecko w kuchni
 
Ciekawe dlaczego ja wysoko magensy poprzyczepiałam :eek:?
Chyba dlatego Iga przykręca mi gaz albo próbuje segregować śmieci, zamiast sobie magnesy przyklejać, w czasie kiedy ja coś gotuję.

Co do szuflad i szafek. Daaawno temu w szufladzie kuchennej przcięła sobie paluszka i już jej więcej nie rusza. W pokoju zaś notorycznie sobie przycina ale mimo to wiecznie gmyra, choć tam tylko pościel na zmianę leży. Co w niej takiego pasjonującego widzi? A mo że zwyczajnie daje mi do zrozumienia, że czas najwyższy zmienić:baffled:?
 
Ola dziś weszła do szuflady wyglądało to komicznie jak szuflada się zasunęła... teraz cały czas chce tam siedzieć i żeby zamykać dżwi i bawić się w a ku ku...Ona się nie boi ciemności:baffled:
 
My mamy magnesiki z Danonkow nisko na lodowce, ale Pati w ogole sie nimi nie interesuje :no: Najlepsze sa szafki i szuflady, no i proby ich otwierania. No ale zamontowalismy zaczepy i otowrzyc sie nie da, narazie, hehe zobaczymy jak bedzie dalej, jak sie juz nauczymy otwierac zaczepy :-) Nie wiem dlaczego, ale Pati non stop wyciaga mi z polki makrele w puszce i wyrzuca ja do kosza :-) , zawsze tylko to, inne puszki sa ok. Musze chyba sprawdzic date waznosci, moze jest przeteminowana :laugh2:
 
reklama
Iga też ciemności się nie boi, dziwne te dzieci teraz jakieś.
Marek pozakładał na szafki kuchenne zabezpieczenia w stylu "gumka od weka" a Iga podeszła do nich i jednym ruchem ręki i z miną "cosz ten ojciec to nawymyślał?" zrzuciła na podłogę i dalej szperać w makaronach :laugh2::laugh2:
 
Do góry