reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki naszych maluszków

Dawno mnie tu nie było :). Przyszła pora na to abyśmy i my się pochwaliły. Lenie w niedzielę pojawiła się prawa dolna jedynka :-). Teraz w nocy jest strasznie niespokojna chyba druga już tuż tuż.
 
reklama
a u nas zabkow brak. Mateuszek strasznie marudzi juz od jakiegos czasu ale jego starszy brat dostal pierwsze zabki w wieku 10msc takze mysle ze i teraz przyjdzie nam poczekac:-D
 
Amadeuszkowi wyszedł pierwszy ząbek gdy miał 6,5 miesiąca a wczoraj sie pojawił drugi a mały mężczyzna ma teraz 7 miesięcy i tydzień. Starszemu synkowi pierwszy wyskoczył gdy miał 10 miesięcy więc mimo ze bracia zupełnie inaczej znosili samo ząbkowanie i w innych miesiącach im sie pojawiły.:sorry2:
 

Załączniki

  • madik 001.jpg
    madik 001.jpg
    69,3 KB · Wyświetleń: 62
wczoraj wystukałam łyżeczką pierwszego ząbka - dolną jedynkę!! przy karmieniu czułam się, jakby Igi miał w buzi kamyczki :) i sprawdziłam palcem a tu takie igiełki, jeszcze nic nie widać, trochę bielejące dziąsło. jak długo to może potrwać zanim ząbek całkiem się wyrżnie?
 
u nas zębolki idą już miesiąc (dwa ząbki razem) i jest ich narazie tak mniej więcej 1/3. Tak więc chyba dugo trwa taki proces. Myślalam, że wychodzą i już są.
 
Ja też ostatnio już wyczułam coś twardego pod dziąsełkiem (przy smarowaniu), no i ogólnie jeszcze barziej widoczne te zalążki się zrobiły. Trwa to już ze 2 miesiąc, wieć też się zastanawiam ile jeszcze. Oj cięzko ma moje dzieciątko z tymi zęborami.:baffled:
 
reklama
Do góry