reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki naszych maluszków

U nas sa juz trzy zabki ale z gorna jedynka nie jest tak latwo jak z dolem....:( Julka nie chce za bardzo jesc bo boji sie cokolwiek do buzi wsadzic....placze jak tylko dotknie gornego dziaselka.....bardzo mi jej zal....juz niewiem co zrobic zeby jej jakos pomoc....i strasznie ma zapalone to dziaselko...moze macie jakies rady???
wielkie pozdrowionka i buziolki
 
reklama
My się wczoraj w końcu doczekaliśmy!:-D:-):-D Wyszedł Michaskowi co prawda jeden, <dolna lewa jedynka>ale mam cichą nadzieję ze z drugim nie będzie, az tak zle jak z tym. No i wyczekujemy nadal.
 
Paulineczka no to się doczekałaś :) Superowo!!

A u nas jest górna prawa dwójeczka :) Po drugiej stronie nabrzmiałe dziąsełko,więc pewnie kwestia kilku dni... Śmiesznie Marcelek bedzie wyglądała jak jej te zębolki urosną,bo na dole są jedynki,a na gorze będą dwójki :)
 
Zytka, kluska- gratulujemy zęborków.
Zytka- no to fantastycznie to musi wyglądać. Masz malutką kasowniczkę w domu:-p:-D:-) Jak Ci się uda zrobić, to wklej jakieś zdjęcie.:tak:;-)
 
Gratuluje WSZYSTKIM DZIECIACZKOM pierwszych ząbków!!!!:-) Mam nadzieje że nie cierpiały za bardzo:tak:


Róży wyszły dwie dolne jedynki jedna za drugą. Pierw 14 września była dziurka, a 19 już było widać dwa piękne dorodne ząbki...Byliśmy wtedy na wyjeżdzie i baliśmy się co to bedzie, ale obeszło się bez płaczu i nie przespanych nocy...:-D Jedynie Bobodent stosowaliśmy zapobiegawczo i dzieki temu Róża po 3 miesiacach przerwy znów wróciła do cumelkowania...:sorry2:
 
reklama
Mamy przyjemnosc zakomunikowac ze w koncu doczekalismy sie zabka!!!:-D:-D:-D Prawa dolna jedynka i chyba obok wychodzi druga:-) W koncu Mati mnie ugryzie w nos:wściekła/y:
 
Do góry