reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki ząbki, czas na Was :)

No to u mnie inaczej, na Wigilię przynosi Dzieciątko, a 6.12 Mikołaj
A zębów nadal brak, 2 plamki na dole sa ale moje dziecie zrobiło sie spokojne:dry:także chyba wyrzynanie zrobiło sobie pauze;-)no żucie gumy zostało i wszystko do buzi też, a no i oczywiście ślinotok:-D
 
reklama
U nas 6.12 maly Mikolaj a w wigilie Gwiazdor, albo duzy Mikolaj.
Mala tez jeszcze nie ma zabkow ale juz ma napuchniete dziasla,moze Mikolaj jej przyniesie zabki;-)
 
Chyba u nas zaczęło się ząbkowanie:szok:Mała wczoraj miała gorączke i strasznie marudziła i wpychała rączki do buzi, tak biedna płakała że nawet spać nie mogła. Zasnęła dopiero ok 24. Tak mi jej szkoda było, że sama się popłakałam. Dzisiaj rano już było lepiej, ale od 12 znów zaczęła marudzić i płakac a teraz wkońcu udało mi się ją utulić i zasnęła. Jak tak ma wyglądać wychodzenie ząbków to ja wymiękam:baffled:Jak pomóc takiemu malcowi w złagodzeniu bólu:confused:
 
Nea tak jak Kicrym pisala zel przynosi ulge mozesz rowniez do lodowki wlozyc gryzaczki one te powinny pomoc:tak:Aha sa jeszcze czopki viburcol ktory stosowac mozna przy zabkowanaiu wycisza dzidzie i pomoga przetrwac ten ciezki czas:tak:
 
U nas tez chyba sie zaczelo zabkowanie mala miala nad ranem goraczke, pozniej tez:-(Ja jestem calyczas u moich siost i robimy jedzonko na swieta(teraz chwile odpoczywam)Moj G caly czas jest z mala musi ja caly czas nosic bo maruda straszna. Ja co chwile dzwonie i pytam sie jak tam mala a G juz sie denerwuje. Nea a Twoja mala ma apetyt, bo moja je normalnie.
 
U nas ząbków brak i wcale mi do niech nie spieszno:tak::tak::tak: Dzisiaj u pediatry upewnialiśmy się, czy przypadkiem nic nie idzie, ale Pani doktor twierdzi, że w tej materii cisza:-):-):-)
Antonio - gratulacje!!!!
Ząbkujące dzieciaczki - wytrwałości i jak najmniejszej ilości bólu, a mamusiom i tatusiom cierpliwości:-D:-D:-D
 
U nas na Wigilii jest Aniołek lub Jezusek ale wszyscy w około maja Mikołaja.

A Tymuś ma zębucha lewego dolnego. Zaczął się wyłaniać na dzień przed wigilią.
Mało jadł, i mniej spał przed no i ślinił się tak, że przebierać musiałam ale nie był specjalnie płaczliwy ani zły.
 
Tymciu gratulujemy pierwszego ząbka:-)
A u nas wciąż zębów brak, chociaż już myślałam że się w Święta pojawią, ale nic z tego narazie;-)
 
reklama
Tymciu gratulujemy pierwszego ząbka:-)
A u nas wciąż zębów brak, chociaż już myślałam że się w Święta pojawią, ale nic z tego narazie;-)
No i u nas tak samo - marudy od 3 tygodni, od tygodnia dziąsła twarde jak stal, a zębów ani widu, ani słychu - zastanawiam się ile to jeszcze może potrwać, bo nerwy zarówno moje, jak i Florki na wykończeniu:-p
Tymek, gratulacje (podszyte cieniem zazdrości;-))
 
Do góry