reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

Cześć:-)
A my się dzisiaj wybieramy na jabłuszka do moich rodziców..mniam mniam - są pyszniutkie :tak:.. a potem będziemy chrupać, przerabiać na soczki i do ciasta:-) już mi ślinka cieknie na te szarlotki:-D
Miłej soboty dziewczyny;-)
 
reklama
Dziewczyny szukam dobrego chirurga dziecięcego w najlepiej w Zabrzu. Małej
wrastają paznokcie i szukam jakiegoś specjalisty bo się męczy biedactwo.
 
W sobotę padł nam system i dopiero dzisiaj mam kompa :wściekła/y: dobrze że mieliśmy linuxa jako drugi, więc dzięki temu nie straciliśmy żadnych rzeczy.


Maxwell, pyszności :tak::tak:

Klio, niestety nie potrafię pomóc :-(
 
Dzień dobry dziewczyny :tak:

W sobotę padł nam system i dopiero dzisiaj mam kompa :wściekła/y: dobrze że mieliśmy linuxa jako drugi, więc dzięki temu nie straciliśmy żadnych rzeczy.


Maxwell, pyszności :tak::tak:

Klio, niestety nie potrafię pomóc :-(

U nas system pada i pada i nie ma kto się za niego zabrać :no: Maxwell smacznego :-D Klio ja też nie moge pomóc :zawstydzona/y:

A tak to nudy dobrze, że przynajmniej jest trochę słoneczka. A ja w czwartek idę ze starszym na szczepienie, oj będzie się działo :cool2:
 
Dzieńdoberek:cool2:
Co za pogoda, nic mi się nie chce..:no: a dzisiaj czeka mnie wizyta u chirurga naczyniowego - ma stwierdzić, czy po mojej przebytej zakrzepicy nadaję się na naturalny poród czy na cesarkę:-(.. szczerze mówiąc wolałabym naturalny poród:tak:
A co u Was dziewczyny słychać?
 
Heloł ;-)
u nas nudy, siedzimy w domu z młodszym marudą, a starszy poszedł z babcią do centrum. Myślałam, że trochę odpocznę, bo Bartek spał, ale jak tylko wyszli to ten oczy wielkie i marudzi :confused2:
Maxwell i jak smakowały jabłuszka? Ja też w końcu obejrzałam kościół z wyrwą :tak:aż wstyd się przyznać, bo po tylu latach dopiero teraz to widziałam.
A my na weekend na wieś :-D mam nadzieję, że pogoda nam dopisze i spacerki z dziećmi się udadzą :laugh2:
 
Heloł ;-)
Maxwell i jak smakowały jabłuszka? Ja też w końcu obejrzałam kościół z wyrwą :tak:aż wstyd się przyznać, bo po tylu latach dopiero teraz to widziałam.
A my na weekend na wieś :-D mam nadzieję, że pogoda nam dopisze i spacerki z dziećmi się udadzą :laugh2:

Jabłuszka pyszne:) targowe nie mogą sobie przy nich stanąć;-)..
O tym kościele to mi mój opowiadał, a jemu ksiądz na religii w średniej szkole:-)
My na wieś także się wybieramy, ale tylko na niedzielę - do chrześniaczki Seby na urodzinki - pod Częstochowę.. a w sobotę wybieramy się na małą sesyjkę z brzusiem do mojej znajomej fotografki:-)..
 
To w jednym kierunku jedziemy, my ciut dalej bo za Radomsko :tak: Oj zazdroszczę ci takiej profesjonalnej sesji :tak: pewnie fotki będą śliczne :laugh2:
A mój mały mnie wykończy, o matko jaka gaduła z niego leci właśnie bu i ojej :-)
 
reklama
Do góry