reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachowanie "kolkowych" niemowlaków i opieka nad nimi

sab simplex można stosować dosyć szybko- od 1 m-ca, ja podawałam go od 4 tyg, krople są bezpieczne ponieważ nie wchłaniają się do organizmu- działają tylko w obrębie jelit. U nas naprawdę skutkują- próbowałam infakol, esputikon, wodę koperkową, sab simplex jest bezkonkurencyjny!! (w naszym przypadku ;)
 
reklama
Widzę, że Waszym pociechom Sab Simplex pomagaja. Niestety mojemu synkowi nie pomagały ani trochę:baffled: Ja osobiście jestem zachwycona działaniem wody koperkowej o nazwie GRIPE WATER. Oskarkowi pomagało, a mało tego po krótkim czasie stosowania kolki minęły i już więcej nigdy nie powróciły:-). Każde dziecko reaguje inaczej na poszczególne leki. Mój synek "olał" cudne działanie Sab Simplex... Bywa i tak. Na szczęście znalazłam coś, co mu pomaga. Mam nadzieję, że Ty też coś dla swojego maleństwa znajdziesz:-).
 
Lefaks ma podobny skład co sab simpleks ale ma inne stężenie i niektórym dzieciątkom może nie pomóc.|Ja mojej córci podawałam saba jak jeszcze nie miała miesiąca i żadnych skótków ubocznych na razie nie ma;-) Sab jest o tyle dobry,ze nie jest wchłaniany do organizmu tylko poprostu usówa bąbelki powietrza i spłyawa do pieluchy;-) Ja podaję mojej córci też po 5 krąpel trzy razy dziennie a czasem najpierw 5 a koło 15,16 godziny jakieś 10.Kolek brak:-) Po dwóch trzech dniach zauważylam już zmiany.także polecam:)
Można je na allegro dostać:-)
 
Ja podawałam Olkowi Sab od samego początku-15 kropelek na noc i w razie potrzeby ( bóle brzuszka) też 15 kropelek w ciągu dnia.Był rewelacyjny!!!!Odstawiliśmy go gdy skończyły się wszelkie brzuszkowe dolegliwości (ok 4 miesiąca).Naprawdę polecam!
 
hey, kupiłam już na ebay i mam w związku z tym pytanko: sab simplex to takie mleczko koloru białego?? pytam, bo na opakowaniu ani na ulotce nie ma nic po polsku, jest tylko po słowacku i czesku, i boje sie zeby mi czegoś innego nie wcisneli... opakowanei jest niebieskie ze słonikiem czyli takie jak wszedzie, mam nadzieje ze z zawartoscią też bedzie ok.
 
reklama
Nie wiem nic o tym środku, ale mogę Ci tyle doradzić, ze moja bratowa, tzn. jej córeczka miała kolki i ona odstawiła generalnie białkon (karmiła piersią) i się unormowało. Mój kawaler nie miał jakichś większych kolek - ja stosowałam Esputicon i pomagał.
 
Do góry