reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

zaczynam starania...

Lilith, ja nie mówię że cała wina psa (chociaż po co to zrobił??)  ponoć dziecko było w ogródku same w wózku. Jak takie małe można zostawić???????  Współczuję rodzicom.
 
reklama
Alek! Popieram! Zachowanie zwierzęcia w dużej mierze zależy od człowieka! A już szczególną wagę należy przywiązywać do własnego zachowania w stosunku do psa, gdy w domu pojawia się dzidziuś! Psy są zazdrosne, nie wolno ich mocno odsuwać od maleństwa bo zaczną widze\ieć w nim wroga i później są tego efekty - niestety tragiczne..
 
Ja poproszę o jednego fasolka ;D Magdalenkakol-my też bardzo byśmy teraz chcieli chłopczyka ,bo mamy już córcie ,ale najważniejsze aby było zdrowe,w mojego męża rodzinie w tym pokoleniu mają sie pokazać bliżniaki-abo kuzynce sie trafią ,bo jest w ciąży 5,5 miesiąca ale jeszcze nic nie wiedzą, albo siostrze mojego męża [która raz niestety bidulka poroniła bliżniaki :( ] albo nam -ale szczeże to teraz już jak mamy jedno nie chcielibyśmy jeszcze bliżniaków ,tylko jedno :)
 
Ja też bym nie chciała bliźniaków ;) Chciałabym móc chodzić w ciąży dwa razy, jako że chcemy dwójkę dzieci. Móc doświadczyć to dwukrotnie, porównać sobie obie ciąże itp. Mam nadzieję, że się uda. U nas w rodzinie nie ma bliźniaków, więc szanse są małe ;D
 
Oj zgadzam sie z wypowiedziami kobietki,piesek musi byc dobrze wychowany i tak samo traktowany jak czlonek rodziny i nalezy wiedziec jak postepowac aby pies nie czul w dzicku wroga tylko przyjaciela,ktory nalezy do rodziny i trzeba go chronic ;)
 
Po pierwsze :
wychowanie psa
stosunek wlasciciela do niego
poznanie rasy i osobowosci psa!

A tak wogole kazdy wie ze za nim dziecko pojawi sie w domu trzeba psu przyniesc ubranko aby sie oswoilo z nowym zapachem....
pozniej nigdy nie wolno zostawiac psa samego z dzieckiem!!!!
no i pokazac psu ze niema prawa (alfa) dominowac nad dzieckiem...

i irytuje mnie strasznie akcja na psy agresywne....obecnie zadne psy nie sa agresywne...tylko to zalezy od ich wychowania...czyli czy wlasciel potrafi poradzic sobie z usposobieniem psa i nie kupuje go po to by szczuc nim inne psy!
jestem takze za tym ze powinno sie kupowac psy z rodowodem!!!
 
reklama
Do góry