• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
roszpunka: suchaj ja tez dzis jak pojechalam na zakupy to spotkalam kolezanke z ktora odbywalam staz w jednym z salonuw fr. i ona mi pow ze jest w 6 mcu ciazy i bedzie miec synka Brajana a mi jakby ktos w buzie stzrelil i poszlam sobie potem dalej i lezki mi polecialy a laske znam b. dobrze ma zaledwoe 18 lat :-( i dolka zalapalam .... a coz trzeba zyc dalej i trzymac wytrzymalosc do testowanaka:tak:

losiczka : powiem cic e muj maz tez to kaputerowy maniak , uwielbia gry typu wyscigowe , i strategiczne , wojenne i mugby przesiedziec czasami calutki dzien przy grach heheeh


A CO do mikolajek to moze edukacyjny laptop :), lub fama z zwierzatkami nie wiem jak to jeste teeraz na etapie lalek barbi , samochodow dla lalek barbi lub moze zestaw lekarza :) i widze ze biedronka gora ale tak szczerze naprawde morzna czasem cos ciekawego wyhaczyc . ja ost kupilakm byly te papierowe lampki za ok 16 zl i kupilam zielona i swietnie swieci i byly tez super maty kuchenne w kwiaty :)
 
Jak solidarnosc to solidarnosc i ja cos wrzucam ;-)

baby.jpg takich chwil zycze nam wszystkim :tak:
 
słodkie- i ja poprosze to różowe zawiniątko

a mnie cały dzien brzuszek ciągnie- no jakby jutro były dwie kreseczki to ziemia rzeczywiście zadrży!!!!!!
 
kobietki ja biorę wszystkie te dzieciaczki moge także przygarnąć i boćki hihi :)
anusia dostałas moją wiadomość pare dni temu??? odp CI ale TY potem nie pisałaś wiec teraz nie wiem, a poza tym kochana jak chcesz coś dopisać to bardzo proszę abyś edytowała post i dopisywała szybko :P wtedy unikniemy takich krótkich postów !!!!!!!
lorelain dziewczyny tutaj wrzucały filmy- świetne !!!!!!! nawet pokazałam mężowi wiec jak ładnie poprosisz to napewno CI dajdzą link,ale to sie chyba nazywało jakoś tajemnice okrągłego brzuszka czy jakoś tak nie pamiętam juz :P ale naprawde warto obejrzec :)

maluch wykąpany najedzony, zaraz idzie spać :) ufffffffffffffffff :D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry