• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
Dzień dobry Kochane!

Wczoraj był doliniasty dzień na słodycze, a ja się raczylam ze szwagierką teściową naleweczką. :)
och jak ja lubie te owoce w płynie. siły jeszcze wykrzesałam dla męża i padłam jak zabita. :zawstydzona/y:bo teraz cały weekend się nie będziemy widzieć- dopiero w niedzielę wrócę od rodziców:-D

a ochotę mi zrobiłyście na słodycze, że zaraz poszukam przepis na ciasteczka owsiane, bo go gdzieś podziałam a są rewelacyjne :):tak:
 
WITAJCIE DZIEWCZYNKI
KAROLINKO
:-) MILEGO WEKENDU CI ZYCZE :-)
PIATECZKO NO TO DZISIAJ CHODZISZ SZPAGATAMI HI HI :laugh2::laugh2::laugh2:

AGNIESZKO MARYSI CHYBA SIE UDALO I SPADA DO CIEZAROWECZEK :-D
 
losiczka nie uważasz, że tu podejrzana cisza jakaś?

ja muszę sie Wam przyznać, że rozpiera mnie energia i czuję sie jak taki mały nakręcony dziecięcy bączek... W końcu jadę na weekend do mamy, a mąż niech odpoczywa z mamusią :cool2:

piąteczka- Tygrysku- mąż wrócił wcześniej?
 
dzien dobry :-D
Moja latoroś jeszcze słodko śpi a ja oczywiście nie mogłam wylezeć juz
Martnek i jak dzisiejszy sikaniec?????????????????????????
Karolina poproszę przepis na ciasteczka owsianę jak juz go znajdziesz:P
losiczka- nabierasz sił ???? bo niedługo boboseksy :D hihi

idę zjeść śniadanie bo ledwo siedzę tak mnie śśie !!!!!!!!! i zaraz wracam :)))))))))))
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry